קלפי הדרכת הלב אלו קלפי מסר קסומים להתפתחות אישית ולהגשמה עצמית. הם נוצרו על מנת לסייע בחיבור פנימה - אל הדרכת הלב האישית של כל אחד ואחת מכם. אלו קלפים מסוג קלפי מסר ( Oracle Cards ) - כלומר לכל אחד מהקלפים בחפיסה ישנו מסר ספציפי. המסרים של הקלפים התקבלו באמצעות הדרכה שמטרתה לסייע בהגשמה עצמית, להעלות את התדר ולהביא אור וריפוי. הקלפים פועלים על הרובד התת-מודע, ולכן הקלף שייבחר יהיה תמיד הקלף המתאים ביותר לאותו רגע ויגיע אליכם באמצעות חוק המשיכה. הקלפים האלו מהווים כלי מופלא לחיבור להדרכה הפנימית ולהגשמה העצמית.

 

מה כוללת הערכה

הערכה כוללת 44 קלפים וחוברת הדרכה מפורטת בה תוכלו למצוא, בנוסף לפירושי הקלפים המורחבים, גם כלים ועזרים פרקטיים המסבירים מה לעשות ואיך לפעול במצבים שונים. בנוסף להסבר המפורט, לכל קלף מותאמות גם מספר הצהרות חיוביות שיוכלו ללוות אתכם בהמשך למסר המתקבל. כל קלף מלווה בתמונה מרהיבה, שצולמה על ידי דקלה, של טבע, מקומות ואנשים שונים בארץ ובעולם ואשר מקודדת בתדרים של ריפוי, אור ואהבה.

 

למי מתאימים הקלפים

הקלפים מתאימים ככלי אישי להגשמת הפוטנציאל הגבוה עבורכם או עבור בני משפחתכם, חברים, תלמידים או מטופלים. הקלפים נפלאים גם ככלי עזר למורים ומנחים בסדנאות של התפתחות אישית והגשמה עצמית ומתאימים גם למתחילים וגם למתקדמים. כל המידע שאתם זקוקים לו כדי לעבוד איתם מצוי בחוברת ההדרכה המצורפת לערכת הקלפים.

לרכישת ערכת הקלפים לחצו כאן

אודות יוצרת הקלפים

דקלה פאינרו היא מנחת סדנאות התפתחות אישית ומטפלת הוליסטית. היא מאפשרת שחרור של חסימות ומעבירה תהליכי התפתחות, מודעות וריפוי באמצעות עבודת הקשבה רגשית, תטא הילינג, תקשור ובעזרת הכלים של האקסס בארס, קלפים, עבודה עם התת-מודע וחיבור לילד הפנימי שבתוכנו. דקלה מאמינה שכל הידע, ההשראה והפתרונות נמצאים בתוכנו, ושבאמצעות עבודת מודעות נוכל לחשוף ולהוציא לעולם את היהלום שבפנים. למידע נוסף אודות דקלה לחצו כאן.

 

על פיתוח הקלפים 

הקלפים הם פרי עבודה ופיתוח של מספר שנים והם נוצרו לאחר למעלה מעשור של עבודה וניסיון אישי של דקלה בעבודה עם קלפים בכלל ועם קלפי מסר בפרט, ועבודה עם כלי הקלפים עם מטופלים, חברים, תלמידים ומשתתפים בסדנאות. התמונות המלוות את הקלפים צולמו במקומות מרהיבים ומקודשים בארץ ובעולם והגרפיקה מושקעת מאוד. הערכה כוללת חוברת מפורטת עם הסברים וכלים נוספים להתפתחות וצמיחה. המסרים שמובאים בחפיסה תוקשרו והותאמו למצבים רבים בחיים ולכן הקלפים מותאמים לכל אדם שנמצא על נתיב ההתפתחות האישית הן בתחילת הדרך והן למתקדמים בדרך. הקלפים הינם כלי מופלא שיוכלו ליהנות ממנו בכל בית ובכל קליניקה ומרכז להתפתחות אישית.

לרכישת ערכת הקלפים לחצו כאן

לשאלות מוזמנים ליצור קשר כאן:

המלצות על קלפי הדרכת הלב

המלצה קלפים ענת.png
המלצה מפגש סיגל.png
המלצה מירי בלוך 2.png
המלצה מאיריס.jpg
המלצה משרית לקלפים ומפגש.png
המלצה מפגש וקלפים דנוש ל.png
המלצה קלפים מיונית.png

© 2014-2020 by DiklaWebDesign. All rights reserved.