top of page

על יום שער ה-5/5/5 ועל המימד החמישי


היום זה יום שער קסום במיוחד: ה-5/5/5 שמחבר אותנו למימד ה-5 💖

(השנה גם חישוב השנה הוא 5: 2021 --> 2+2+1=5. הפעם האחרונה שזה קרה היתה ב-2012)


השער הזה מחבר אותנו למימד החמישי וגם לשינויים מבורכים שיגיעו אלינו בקרוב 🌟

המימד החמישי למעשה הוא קפיצה תודעתית שאנחנו עושים במחזור ההתעלות שלנו. לפני המימד החמישי החיים הם במימד השלישי, שהוא המימד הפיזי שרובנו נמצאים בו רוב הזמן. במהלך השנים האח


רונות ישנם הכנות רבות של אנשים רבים לקראת המעבר למימד החמישי. בתהליך הזה אנחנו למעשה עובדים על הגופים האנרגטים שלנו וזה משפיע ישירות גם על הגוף הפיזי שלנו. המימד החמישי הוא פחות דחוס מהמימד השלישי ולכן על מנת שנוכל לעבור אליו עלינו לנקות דפוסים כבדים ומכבידים, רגשות דחוסים כמו כעס, קנאה, צער ולהכניס לחיינו יותר שמחה וקלילות. הרגשות והדפוסים האלו שחווינו בחיים אלו ובחיים קודמים נשארו מקודדים בתוך הגוף הפיזי שלנו ולכן כשאנחנו מנקים אותם אנחנו חווים תופעות פיזי


ות שיכולות גם להתבטא בתסמינים בגוף הפיזי כמו סחרחורות, כאבי ראש, עייפות, ויכולים להיות גם תסמינים נוספים (כמובן שאם יש לכם את התסמינים האלו דבר ראשון מומלץ לעשות בדיקה רפואית ולוודא שהכל תקין בגוף). התופעות האלו יכולות להיגרם מכיוון שהנשמה שלנו עובדת מאחורי הקלעים איתנו על שחרור הדפוסים והשחרור מהגוף בא לידי ביטוי באמצעות התסמינים האלו. כך שאם חוויתם בשנים האחרונות התמודדויות רגשיות לא פשוטות או תסמינים פיזיים שונים בגוף, אז דעו שחלק מהגורמים לזה יכולים להיות התסמינים של ההתעלות ושל המעבר למימד החמישי. אנחנו נמצאים כבר בישורת האחרונה של המעבר הזה, והיום שער של היום ממשיך ומעגן באופן עוצמתי את התדר החדש הזה כאן בכדור הארץ ובחיינו. כעת, שני המימדים למעשה קיימים במקביל ויש לנו את יכולת הבחירה באיזה מהם אנחנו רוצים להיות (תודעתית). כאשר נעבור למימד החמישי אז נחווה הרבה יותר שמחה וקלילות בחיינו, ההגשמות שלנו יהיו יותר מהירות ומדויקות, נהיה מחוברים יותר לעצמנו ולייעוד שלנו בחיים ונחווה הרבה יותר תחושות של סינכרוניות - כלומר ההימצאות במקום הנכון ברגע הנכון. בגדול, החיים ירגישו הרבה יותר נעימים, שמחים ושלווים עבורנו 🌈אם אתם רוצים להאיץ את המעבר שלכם למימד החמישי תוכלו לעשות זאת ע"י הדברים הבאים:

* הקפדה על תזונה טובה עבורכם, על פעילות גופנית, שתיה של כמות מספקת של מים, על חשיפה לאור שמש - חיזוק הגוף הפיזי יתמוך מאוד בתהליך.

* הקשבה לעצמכם, לתחושות ולרגשות. עשיית עבודה רגשית. כאשר קורים דברים בחייכם במקום להתנגד אליהם היו בחקירה ובדקו למה הם הופיעו ומה השיעור שלשמו הם הגיעו. ככל שתנקו את הדפוסים והמצבים הלא נעימים שיופיעו בחייכם כך תהיו מוכנים מהר יותר למעבר למימד החמישי. אם אתם זקוקים לעזרה, בקשו אותה. זה חשוב מאוד לעשות את העיבודים הרגשיים כדי לתמוך במעבר הזה. אם תרצו - הכנתי קורס דיגיטלי ממוקד על הנושא של ניהול רגשי, כל הפרטים על הקורס נמצאים ממש כאן בקישור.

* השתדלו לשמור על חשיבה חיובית, על שמחה ועל אופטימיות - ככל שתעשו זאת יותר החיבור למימד החמישי יהיה קל יותר עבורכם.

* הקיפו את עצמכם באנשים ששותפים לדרך הזו שלכם ושתוכלו לעשות ביחד את התהליך. אנשים שיבינו אתכם ויתמכו בכם בדרככם.

* התחברו באמצעות מדיטציה או באמצעות דרך אחרת שנכונה לכם לאני הגבוה שלכם ולנשמה - בקשו מהם שידריכו אתכם במסע ויתמכו בכם בתהליך באופן מודע יותר.

💖

אני מביאה לכם פה גם את פירוש המספר 55 על פי המסרים מהמלאכים של דורים וירטו:

"זוהי תקופה של סיום הישן וכניסת החדש. ברכו את השינויים הללו כי הם מביאים איתם דברים מבורכים".

💖

צעד פעולה שמומלץ לעשות היום:

בשעה 5:55 (17:55) תפנו לכם כמה דקות שקטות ופנו אותן למדיטציה כדי לחשוב ולדמיין את החיים שאתם רוצים להגשים, גם בהיבט הפרטי עבור עצמכם וגם בהיבט הקולקטיבי עבור תושבי הארץ והעולם. ככל שתהיו יותר זמן בתחושות האלו של הדברים שאתם רוצים ליצור ולהגשים, כך זה יהיה עוצמתי יותר ✨


לסיכום, אנחנו נמצאים בעיצומו של השינוי הזה ושל המעבר למימד החמישי. היו רכים ועדינים עם עצמכם ודעו שכל השינויים הללו הם לטובתנו העליונה.

לשאלות מוזמנים ליצור איתי קשר,דקלה ❤
bottom of page