לקבלת עדכונים ממני הירשמו כאן

ברכות! נרשמת בהצלחה לעידכונים ממני (:

Yonit 2016-2686_edit_ps.jpg

אודות

לקריאת הסיפור של הדרך שלי לחצו כאן >>>


איך הכל התחיל נולדתי וגדלתי בחיפה, ועם סיום הלימודים והשחרור מהצבא נסעתי לטיול הגדול לראות עולם. גדלתי באמונה שכדי להצליח בחיים עלי ללמוד מקצוע ראלי ורציני, ולכן כשחזרתי מהטיול נרשמתי ללימודי הנדסת חשמל בטכניון. הלימודים היו קשים ומאתגרים והובילו אותי לקריירה כמהנדסת בהייטק במשך עשר שנים. עוד במהלך שנות העבודה בהיי-טק חוויתי מספר אתגרים פיזיים שגרמו לי להתקרב לעולם הרוחני. כאשר הרפואה המערבית לא יכלה לעזור לי והגדירה את הדברים מהם סבלתי כפסיכוסומטיים, נרשמתי לקורס רייקי, והופתעתי מההטבה במצבי והריפוי הרב שקיבלתי עם סיום קורס זה. הריפוי גרם לי לרצות לחקור עוד את העולם הרוחני והרגשתי קריאה חזקה מתוכי, וכך המשכתי ללמוד ולהתפתח בתחום הזה במקביל לעבודתי בהיי-טק. נחשפתי בהמשך גם לעולם התטא-הילינג, עשיתי קורסים רבים ובהם גם את קורס האנטומיה האינטואיטיבית שנמשך שלושה שבועות רצופים. במהלך קורסים האלו נחשפתי לניסים רבים שקרו לי ולאחרים, וכמו כן למדתי לזהות ולהבין איך תת-המודע עובד. גיליתי שהוא זה שלמעשה מנהל את עולמנו וקובע איך יראו חיינו. הבנתי שבאמצעות זיהוי של תבניות, אמונות ושינויים ניתן לשבור את אותם דפוסים חוסמים ולפרוץ את כל המגבלות שלנו. המשכתי בתהליך הלימוד וההתפתחות עוד מספר שנים, בהם נחשפתי גם לעבודה עם רגש. למדתי איך כאשר אנחנו לא מתמודדים ומתייחסים לרגשות שלנו הם עלולים להישאר תקועים ולגרום לחסימות, שבמשך השנים יכולות ליצור בעיות פיזיות של ממש. כמו כן התחלתי לעבוד עם הילדה הפנימית שבתוכי, ולמדתי שככל שאני מתחברת אליה יותר, ככה אני מתחברת יותר לעצמי ואני יותר שמחה, מאושרת ומזהה מה נכון בשבילי. * החיבור ליעוד שלי כשהגיע הרגע הנכון עבורי, החלטתי לעשות שינוי, לעזוב את העבודה בהיי-טק ולהתחבר ליעוד הנשמתי שלי. התחלתי לסייע לעוד אנשים באמצעות הכלים שרכשתי לזהות ולהתיר מחסומים שמונעים מהם להגשים את עצמם, וכמו כן לסייע בחיבור לילד הפנימי שהוא בעיני המפתח לכל השמחה והחיות שבנו. אני מאמינה שהנשמה מדברת אלינו באמצעות החיבור לשמחה, וככל שנתחבר אליה, נזהה את המחסומים והפחדים שלנו, ונקשיב לרגשות שלנו, נוכל למוסס את כל המחסומים שלנו ולחיות את כל החלומות שלנו, ולמעשה להגשים פה גן עדן עלי אדמות. כחלק מהתהליך העוצמתי שעברתי הגעתי גם אל הנחיית סדנת 'דרך האמן' שלמעשה מרכזת את הכלים, השיטות, הרעיונות, והתובנות שלמדתי בשנים האחרונות במהלך הדרך שעשיתי.

סדנאות, מפגשים וקורסים
כיום אני מעבירה הלאה את כל הידע, הלימוד והכלים שצברתי במהלך השנים באמצעות מפגשים אישיים שבהם אני מלווה תהליכי התפתחות וצמיחה, וגם באמצעות הנחייה של קורסים וסדנאות להתפתחות אישית, צמיחה רוחנית והעצמה אישית. בין הקורסים והסדנאות שאני מלמדת נמצאים: הקורס המקיף לאינטואיציה וסימנים מהיקוםקורס קלפי מסר, סדנת דרך האמן ועוד.  

קלפי הדרכת הלב
קלפי הדרכת הלב אלו קלפי מסר קסומים בעברית להתפתחות אישית ולהגשמה עצמית. במהלך השנים רקמתי חלום של ליצור ערכת קלפי מסר משלי שתשלב את כל הידע שצברתי, ואחרי כמה שנים של עבודה מאומצת עליהם, בשנת 2019 הם סוף כל סוף יצאו לאור העולם 💖 כל הפרטים על הקלפים נמצאים כאן.

צילום בוקים בטבע
בנוסף לתחום ההתפתחות האישית, אני מצלמת גם צילום אומנותי ומתרכזת בעיקר בצילומים קסומים של אנשים בטבע. אתם מוזמנים מאוד לבקר גם באתר הצילומים שלי.
 
אשמח מאוד ללוות אתכם במסע הקסום שלכם - להתחברות אל הדרכת הלב והנשמה, לחדש את הקשר עם הילד הפנימי בתוככם, לממש את ייעודכם בעולם הזה ולהגשים את החלומות שלכם. אני פה אתכם בתהליך המדהים הזה.
באתר שלי תוכלו למצוא המון תכנים וטיפים מעולמי, וכמו כן גם המלצות לתכני השראה שעזרו לי מאוד בדרך שצעדתי בה עד היום.
 
לקביעת מפגשים אישיים והרשמה לסדנאות אתם מוזמנים באהבה ליצור איתי קשר
לפרטים על תאריכי הסדנאות והקורסים הקרובים לחצו כאן
נעים מאוד להכיר, אני דקלה.
אני מאמינה שכל הידע, ההשראה והפתרונות נמצאים בתוכנו, ושבאמצעות עבודת מודעות נוכל לחשוף את היהלום שבפנים. כמו כן אני מאמינה שאם נקשיב טוב ללחישות הלב והנשמה שלנו ונלך עם הדברים שהכי מלהיבים ומרגשים אותנו נגיע למקומות הכי נכונים ומדויקים עבורנו. כיום אני מאפשרת לעקרונות הללו להוביל אותי בחיי, אבל כדי להגיע לכאן צעדתי בחיי בדרך ארוכה ולעיתים מפותלת ומאתגרת.

 

לימודים והכשרות:

תטא הילינג: קורס יסוד
תטא הילינג: קורס מתקדמים
תטא הילינג: קורס שפע והגשמה
תטא הילינג: קורס משחק החיים
תטא הילינג: קורס אנטומיה אינטואיטיבית

הקשבה קוונטית - שלב א'

הקשבה קוונטית - שלב ב'

קורס רייקי מתחילים

קורס רייקי מתקדמים

קורס רייקי מאסטר

אקסס בארס: Access Consciousness – Access Bars

קורס לפתיחת קלפי מלאכים של דורין וירטו Certified Angel Card Reader

קורס תקשור קו האמצע

סדנת תקשור מוח הבטן

סדנת ציור אינטואיטיבי ומתוקשר

סדנת הו'אופונופונו - לחיות בהשראה