הסדנה לניהול רגשי

nature-2609886_1920.jpg
water-lily-1510707_1920.jpg

 < סדנה בפורמט דיגיטלי >

אני מזמינה אתכם להצטרף אלי לסדנה ייחודית של ניהול רגשי.

הסדנה היא בפורמט של קורס דיגיטלי כך שתוכלו לצפות בה מכל מקום ובכל זמן.

מה זה ניהול רגשי בעצם?

ניהול רגשי, כפי שנלמד עליו בסדנה מורכב משני אלמנטים מרכזיים: הראשון הוא לדעת איך להיות נוכחים בהווה כדי להיות מודעים לרגשות שעולים אצלנו, והשני הוא שבעת שעולים במהלך חיי היומיום רגשות שהם פחות נעימים, אז לדעת לזהות אותם, מה לעשות איתם וכיצד לעבד אותם כדי לחזור לתדר גבוה שהוא המצב הטבעי עבורנו.

 

מה הולך להיות בסדנה?

בסדנה נלמד על עולם הרגשות ועל המקור שלהם אצלנו, ובנוסף נלמד בה כלים פשוטים זמינים פרקטיים ומהירים כדי להיות מודעים לרגשות ולדעת איך לעשות עיבוד רגשי כדי לנקות את הרגשות הנמוכים כאשר הם עולים על מנת להמשיך ולהיות בתדר גבוה, שהוא בעצם המצב הטבעי שלנו.

איך בנויה הסדנה?

הסדנה היא בפורמט של קורס דיגיטלי כך שתוכלו לצפות בה מכל מקום ובכל זמן. היא בנויה מסרטוני הדרכה, מדיטציות וקבצי הדרכה בפורמט של PDF.

אורך ההדרכות המצולמות הכולל הוא כ-90 דקות אשר מחולקים לסרטוני הדרכה קצרים וממוקדים (עד 15 דקות לסרטון). המדיטציות של הסדנה יהיו גם זמינות עבורכם להורדה ולהשמעה מתי שתרצו ומכל מכשיר שתבחרו. 

עם מה תצאו מהסדנה?

באמצעות ההדרכות והכלים שבסדנה תוכלו למצוא את הדרך להיות מודעים למה שמנהל אתכם מאחורי הקלעים ולנקוט בפעולות שיעזרו לכם לחוות יותר שמחה ואהבה ולהצליח להישאר באיזון, בשלווה, בביטחון ובקבלה גם במצבים פחות נעימים בחיים. הרעיון הוא ללמוד את המיומנות הזו של הניהול הרגשי ולהכניס אותה לחיי היומיום – ואם תעשו את זה אז זה יוכל לשדרג מאוד את חווית החיים שלכם :)

ההשקעה שלכם:

מחיר הסדנה: 220 ש"ח

אודות המנחה - דקלה פאינרו

 

נעים מאוד, אני דקלה פאינרו, מטפלת הוליסטית ומנחת סדנאות להתפתחות אישית. הגעתי לתחום הזה בשנת 2006 ובמהלך השנים צברתי ידע רב בנושא ההתפתחות האישית, ובפרט בתחום של עבודה עם עולם הרגש. הידע שלי מגיע מתוך לימודים רבים שעברתי וגם מהניסיון שצברתי בסשנים שעשיתי עם אנשים ובסדנאות שהנחיתי. פיתחתי את הסדנה הזו על מנת שתוכל לעזור לכל אחד בצורה עצמית להתמודד ולעבד מה שעולה ברובד הרגשי ולהיות בתדר גבוה.

עוד עלי ניתן לקרוא כאן.

לשאלות נוספות מוזמנים לכתוב לי כאן:

תודה על פנייתך, הפרטים נשלחו בהצלחה!

מענה לשאלות נפוצות

 למי מתאימה הסדנה?

הסדנה מתאימה לכל אחד ואחת שרוצים ללמוד איך לעשות עבודה עם הרגשות. לא נדרשת הכנה מוקדמת לסדנה הזו. 

מה קורה אחרי ביצוע התשלום?

מספר דקות אחרי ביצוע התשלום יישלחו אליכם למייל שהזנתם הקישור לסדנה, שם משתמש וסיסמה אישית, ומהרגע הזה תוכלו להיכנס ולהתחיל את הסדנה.

מה האורך של הסדנה?

אורך ההדרכות המצולמות הכולל הוא כ-90 דקות אשר מחולקים לסרטוני הדרכה קצרים וממוקדים (עד 15 דקות לסרטון). המדיטציות של הסדנה יהיו גם זמינות עבורכם להורדה ולהשמעה מתי שתרצו ומכל מכשיר שתבחרו. בנוסף תקבלו קבצי הדרכה בפורמט של PDF.

באיזה קצב מומלץ לעשות את הסדנה?

מרגע ההרשמה כל הסדנה והתכנים שלה יהיו פתוחים לכם באופן מלא, על מנת שתוכלו לקבוע את קצב ההתקדמות שלכם לפי מה שמתאים ונוח לכם. לכל אחד מתאים קצב אחר ולכן אני משאירה לכם את הבחירה. 

האם הסדנה כוללת שידורים חיים? האם היא בזום?

הסדנה מצולמת מראש ונמצאת במערכת של קורסים סגורה. היא לא כוללת שידורים חיים במהלכה.

לכמה זמן הסדנה פתוחה לי מרגע הרכישה?

הסדנה תהיה פתוחה עבורכם לשנה מיום רכישת הסדנה. במידה ותרצו להאריך את ההשתתפות שלכם בתום השנה מוזמנים לכתוב לי בהודעה. המדיטציות שבסדנה יהיו זמינות לכם להורדה, לכן תוכלו ליהנות מהן גם בהמשך.

מה קורה אם יש לי שאלות במהלך הסדנה?

הסדנה מאוד מפורטת ומוסברת, אך אם יעלו לכם שאלות במהלך הסדנה מוזמנים לפנות אלי עם השאלות ואשמח לענות לכם :)

האם הסדנה הזו היא תחליף לטיפול?

חשוב מאוד להבין שהסדנה הזו היא לא תחליף לטיפול. במידה ויש לכם משהו מורכב שדורש טיפול אישי אני ממליצה לפנות לקבלת הטיפול הנדרש. מטרת הסדנה הזו היא לתת כלים לחיי היומיום שיעזרו לכם להיות באיזון ויתנו לכם כלים פרקטים להתמודד עם הרגשות שצפים במהלך החיים. 

לקריאת המלצות של משתתפים בסדנאות עם דקלה

לחצו כאן