סדנה לניהול רגשי

אני מזמינה אתכם להצטרף אלי לסדנה ייחודית של ניהול רגשי.

זוהי סדנה היא בפורמט של קורס דיגיטלי כך שתוכלו לצפות בה מכל מקום ובכל זמן.

מה זה ניהול רגשי בעצם?

הרעיון בניהול רגשי הוא גם להיות נוכחים בהווה כדי להיות מודעים לרגשות שעולים אצלנו, וגם כשעולים רגשות פחות נעימים במהלך חיי היומיום, אז לדעת מה לעשות איתם וכיצד לעבד אותם.

 

מה הולך להיות בסדנה?

בסדנה נלמד על עולם הרגשות ועל המקור שלהם אצלנו, ובנוסף תקבלו מספר כלים פשוטים זמינים פרקטים ומהירים לעשות עיבוד רגשי כדי לנקות את הרגשות הנמוכים כאשר הם עולים כדי לדעת איך לחזור לתדר גבוה, שהוא בעצם המצב הטבעי שלנו.

איך בנויה הסדנה?

הסדנה היא בפורמט של קורס דיגיטלי כך שתוכלו לצפות בה מכל מקום ובכל זמן. היא בנויה מסרטוני הדרכה, מדיטציות וקבצי הדרכה בפורמט של PDF.

אורך ההדרכות המצולמות הכולל הוא כ-90 דקות אשר מחולקים לסרטוני הדרכה קצרים וממוקדים (עד 15 דקות לסרטון). המדיטציות של הסדנה יהיו גם זמינות עבורכם להורדה ולהשמעה מתי שתרצו ומכל מכשיר שתבחרו. 

עם מה תצאו מהסדנה?

באמצעות ההדרכות והכלים שבסדנה תוכלו למצוא את הדרך להיות מודעים למה שמנהל אתכם מאחורי הקלעים ולנקוט בפעולות שיעזרו לכם לחוות יותר שמחה ואהבה ולהצליח להישאר באיזון, בשלווה, בבטחון ובקבלה גם במצבים פחות נעימים בחיים. הרעיון הוא ללמוד את המיומנות הזו של הניהול הרגשי ולהכניס אותה לחיי היומיום – ואם תעשו את זה אז זה יוכל לשדרג מאוד את חווית החיים שלכם :)

ההשקעה שלכם:

מחיר הסדנה: 220 ש"ח

להרשמה לסדנה לחצו כאן

אודות המנחה - דקלה פאינרו

 

נעים מאוד, אני דקלה פאינרו, מטפלת הוליסטית ומנחת סדנאות להתפתחות אישית. הגעתי לתחום הזה בשנת 2006 ובמהלך השנים צברתי ידע רב בנושא ההתפתחות האישית, ובפרט בתחום של עבודה עם עולם הרגש. הידע שלי מגיע מתוך לימודים וקורסים שהשתתפתי וגם מנסיון שצברתי בסשנים שעשיתי עם אנשים ובסדנאות שהנחיתי. פיתחתי את הסדנה הזו כדי שתוכל לעזור לכל אחד בצורה עצמית להתמודד ולעבד מה שעולה ברובד הרגשי.

עוד עלי ניתן לקרוא כאן.

לשאלות נוספות מוזמנים לכתוב לי כאן:

מענה לשאלות נפוצות

 למי מתאימה הסדנה?

הסדנה מתאימה לכל אחד ואחת שרוצים ללמוד איך לעשות עבודה עם הרגשות. לא נדרשת הכנה מוקדמת לסדנה הזו. 

מה קורה אחרי ביצוע התשלום?

מספר דקות אחרי ביצוע התשלום יישלחו אליכם למייל שהזנתם הקישור לסדנה, שם משתמש וסיסמה אישית, ומהרגע הזה תוכלו להיכנס ולהתחיל את הסדנה.

מה האורך של הסדנה?

אורך ההדרכות המצולמות הכולל הוא כ-90 דקות אשר מחולקים לסרטוני הדרכה קצרים וממוקדים (עד 15 דקות לסרטון). המדיטציות של הסדנה יהיו גם זמינות עבורכם להורדה ולהשמעה מתי שתרצו ומכל מכשיר שתבחרו. בנוסף תקבלו קבצי הדרכה בפורמט של PDF.

באיזה קצב מומלץ לעשות את הסדנה?

מרגע ההרשמה כל הסדנה והתכנים שלה יהיו פתוחים לכם באופן מלא, על מנת שתוכלו לקבוע את קצב ההתקדמות שלכם לפי מה שמתאים ונוח לכם. לכל אחד מתאים קצב אחר ולכן אני משאירה לכם את הבחירה. 

האם הסדנה כוללת שידורים חיים? האם היא בזום?

הסדנה מצולמת מראש ונמצאת במערכת של קורסים סגורה. היא לא כוללת שידורים חיים במהלכה.

לכמה זמן הסדנה פתוחה לי מרגע הרכישה?

הסדנה תהיה פתוחה עבורכם לשנה מיום רכישת הסדנה. במידה ותרצו להאריך את ההשתתפות שלכם בתום השנה מוזמנים לכתוב לי בהודעה. המדיטציות שבסדנה יהיו זמינות לכם להורדה, לכן תוכלו ליהנות מהן גם בהמשך.

מה קורה אם יש לי שאלות במהלך הסדנה?

הסדנה מאוד מפורטת ומוסברת, אך אם יעלו לכם שאלות במהלך הסדנה מוזמנים לפנות אלי עם השאלות ואשמח לענות לכם :)

האם הסדנה הזו היא תחליף לטיפול?

חשוב מאוד להבין שהסדנה הזו היא לא תחליף לטיפול. במידה ויש לכם משהו מורכב שדורש טיפול אישי אני ממליצה לפנות לקבלת הטיפול הנדרש. מטרת הסדנה הזו היא לתת כלים לחיי היומיום שיעזרו לכם להיות באיזון ויתנו לכם כלים פרקטים להתמודד עם הרגשות שצפים במהלך החיים. 

להרשמה לסדנה לחצו כאן

לקריאת המלצות של משתתפים בסדנאות עם דקלה

לחצו כאן

© 2014-2020 by DiklaWebDesign. All rights reserved.