top of page

מסרים והשראה מחיות הטוטם

 • איגואנה - Iguana
  מסר מהאיגואנה *** הטבע יכול לתת לכם השראה ולהביא לכם את הריפוי שאתם מבקשים. *** היו בהוקרת תודה בשפע, ולו רק במעט *** אחד המסרים שמביאה איתה האיגואנה היא להיות מרוצים בחלקכם. היא מלמדת אתכם להיות מסופקים ובהכרת תודה כלפי כל מה שיש לכם. מסר נוסף שהיא מביאה הוא שעליכם לנקות מחייכם את כל מה שלא מקרב אתכם אל השגת המטרות שלכם. בנוסף, היא עשויה גם להגיע אל חייכם כדי לעודד אתכם לחיות חיים פשוטים ולהתחבר אל הטבע. *** אם החיה הזו מופיעה בחייכם היא מבקשת מכם לחדד את החושים האינטואיטיביים שלכם ולהתחיל לראות את הדברים מהפרספקטיבה הרוחנית. במידה ויש סכנה בסביבתכם האיגואנה גם יכולה להגיע כדי לבקש מכם להישאר בפרופיל נמוך עד שהסכנה תחלוף. היא יכולה גם להגיע כדי לעודד אתכם להיות גמישים וסתגלניים כלפי שינוי שמתהווה בחייכם. *** האיגואנה יכולה להגיע גם כתזכורת לכך שלדאוג לא עוזר לפתור את הבעיות. היא מציעה לכם להיות בשמחה בכל מצב שבו אתם נמצאים ולהיות אופטימיים לגבי הדברים. האיגואנה יכולה גם להופיע בחייכם כדי לבקש מכם לבלות קצת זמן לבד עם המחשבות שלכם.
 • אייל - Deer
  מסרים מהאייל: *** תסמכו על האינסטינקטים שלכם שיובילו אתכם בסיטואיציה הנוכחית. *** הרפתקאות חדשות מחכות לכם מכיוון שהדרך התבהרה כעת. מכוונים אתכם בעדינות לעבור דרך דלת ההרפתקאות הזו. *** היו עדינים עם עצמכם. אין צורך להיות בהאשמה עצמית. *** רק כאשר אנו נעים בחיינו באמצעות אהבה לכל הישויות אנו יכולים להמיס את המחסומים המפרידים אותנו מאחרים, מצורות חיים אחרות, ומהמסתורין היפה שהוא המתנה הקסומה והרוחנית שלנו. *** האייל מבקש מכם לא להיות נוקשים מדי כלפי עצמכם, כלומר להרגיע את קולו של המבקר הפנימי ולהתייחס לעצמכם בעדינות ובהבנה. הצבי מבקש מכם להיות עצמכם ולהמשיך בדרככם. בנוסף, חפשו את האוצרות הפנימיים שלכם והשתמשו בהם בנדיבות על מנת לעזור לסובבים אתכם. החיה הרוחנית הזו גם מלמדת שעליכם לסמוך על כך שתכונות של אדיבות וחסד יתקבלו היטב. *** כשהאייל מופיע זו גם תזכורת לכך שאינכם יכולים לדחוף לעבר שינוי אצל אחרים. במקום זאת, תוכלו לכוון אותם בעדינות אל הכיוון הנכון באהבה והבנה. ולכן, האייל מבקש מכם להוביל על ידי עשייה והכוונה של הדרך. *** האייל הוא גם שליח של השלווה, הוא יכול לראות בין צללים ולשמוע את המילים שאינן נאמרות. ולכן, הוא מלמד אתכם לשמור על התמימות והעדינות כדי שתוכלו לחלוק את לבכם הפתוח עם אחרים.
 • אריה - Lion
  מסרים מהאריה: *** תאפשרו לתשוקה שלכם לבעור עם האש הפראית של האריה. זה יכוון ויראה לכם את הדרך בה תוכלו להגשים את חלומותיכם למציאות. *** תפסיקו להשתמש ברמזים ורמיזות ותאזרו את האומץ לבקש את מה שאתם באמת רוצים! *** הגיע הזמן להכריז על עצמכם ועל הרעיונות שלכם. השתמשו בלב שלכם כדי להביע את עצמכם בצורה ברורה ותמציתית, וכך מחשבותיכם יוכלו להתקבל באופן המיטבי. *** היו מודעים לכל הצדדים של המצב הנוכחי שלכם. השתמשו בהבנה ובחמלה של הגורמים אליו על מנת שתוכלו לנווט דרכו במיומנות. *** האריה מביא איתו מסר של זהירות ומבקש מכם לא להפריז בדברים באזורים מסוימים בחייכם. במקום זאת, הוא מדריך אתכם לשמור על גישה של אחידות ואיזון כוללת בפעילויות החיים השונות. האריה הוא גם המגן האולטימטיבי של הבית והמשפחה ולכן הוא יוכל להראות לכם כשמגיע הזמן להירגע ולהוריד את המתחים מראשכם, מגופכם ומהרוח שלכם. *** האריה כאן גם כדי לעזור לכם להתמקד בתזמון ובעוצמה שלכם. יכול להיות שזהו הזמן להגדיל את האחריות לקהילה שלכם ולארגן שיתוף פעולה עם העמיתים שלכם. האריה יכול גם לסייע לכם להכיר ולהבין את הצדדים האציליים והמלכותיים שלכם. *** כאשר אתם נתקלים בלביאה היא מייצגת את הצורך לבנות עבור המחר מכיוון שהיסודות שתציבו היום יגשימו את גורלכם.
 • ארנבת - Rabbit / Hare
  מסרים מהארנבת: *** כל דבר שתתחילו בזמן הזה יתקדם בצעדי ענק. *** הארנבת מזכירה לנו לבחון ולהשתמש בכלים שיש לנו בתוכנו. למרות שקיבלנו את האינסטינקטים שלנו בתורשה, הם עדיין זקוקים גם לטיפוח והתפתחות. הארנבת עוסקת בעיקר בשפע, בנוחות שלנו ובפגיעות שלנו. הארנבת מביאה גם מתנות של פוריות, רגש, תשוקה והולדה. המסר שלה אליכם היא שיש לכם שפע של יצירתיות עכשיו ואתם צריכים לנצל אותה היטב. ההופעה שלה בחייכם גם מסמלת שמפל של שפע עומד להגיע אל חייכם. *** הארנבת עשויה גם להגיע כדי להצביע על צורך בתכנון נוסף. כדאי גם לבדוק את התוכניות שכבר התחלתם. בנוסף, אל תקבעו את עצמכם אל הפינה. הארנבת יכולה גם להופיע כדי לבקש מכם לבחון גם את המזונות שאתם אוכלים. יכול להיות שתזונה צמחית, ולו רק לזמן קצר, תוכל לעזור לכם להתחזק ולהחלים בזמן הזה.
 • ברווז - Duck
  מסרים מהברווז: *** יש לכם את המשאבים לנווט את חייכם. היו המנטורים, המדריכים או המתווכים עבור אחרים. שתפו את הידע שלכם והיו עם אמון לגבי היכולות שלכם. *** טפלו בעסק שלכם היום. צעד אחד בכל פעם. *** תנקטו במחויבות של ניהול כלפי העולם - כולנו יכולים לעשות שינוי לא רק עבור הדור הזה אלא גם למען הדורות הבאים. כל מה שצריך זה שתעשו את חלקכם. *** הברווז מבקש שתשימו לב לסביבה שלכם כי ישנה הזדמנות חדשה שזמינה לכם. הוא מוסר לכם שכדי להצליח, תצטרכו להתקדם במהירות כדי שהרעיונות החדשים שלכם יוכלו לצבור תעופה. ההזדמנות הזו לא תחכה לכם, ולכן כדי להצליח בהשגת המטרות שלכם מומלץ שתתקדמו עכשיו. *** הברווז יכול להגיע עם מסר שכדאי לכם להמשיך ולעסוק בפרויקט הנוכחי שלכם. צעד אחד בכל פעם הוא הדרך הטובה ביותר עבורכם לבצע את העבודה. *** הברווז מוסר שהיום הוא יום שמומלץ לכם להקדיש בו זמן כדי לחקור את הרגשות שלכם. קחו את הזמן כדי לתת מקום לרגשות שלכם ולהרגיש אותם. בצורה הזו תוכלו לנווט את דרככם ולשחרר אותם. תוכלו גם להשתמש בהצהרות חיוביות והכרת תודה כדי לסייע בפינוי הדרך.
 • ג'ירפה - Giraffe
  מסרים מהג'ירפה: *** יש ברשותכם כעת את היכולת לשלב את החזון שלכם עם אמפתיה ולעבוד בחינניות בסיטואציה הנוכחית. תסמכו על התפיסות שלכם. *** יש זרימה וחינניות בכל מה שאתם עושים היום. תאפשרו לסבלנות להדריך אתכם. *** הג'ירפה כאן כדי להודיע לכם היום שהגיע הזמן להבליט את הצוואר שלכם החוצה. התחילו ליצור קשרים חדשים, למתוח את עצמכם, ולהגיע רחוק עד כמה שאתם יכולים. אתם מוכנים לאתגר חדש. *** הג'ירפה מסמלת את זה שהגיע הזמן לאפשר ליכולת ראיית הנולד שלכם להוביל לכם את הדרך. אתם יודעים מהו הדבר שניבאתם אותו לאורך כל הדרך, לכן כדי להתקדם לכיוונו עליכם לנקוט בפעולה ולהתחיל לבצע אותה. ולא רק זה, אלא הג'ירפה גם כאן כדי לומר לכם שהאינסטינקטים והאינטואיציה שלכם אומרים לך משהו, ולכן הג'ירפה גם מלמדת אתכם להקשיב לליבכם ולאפשר לחלק המודע שבכם להוביל את הדרך. *** הג'ירפה יכולה גם להודיע ​​לכם שאתם יכולים לבקש עזרה והכוונה בכל תחום שהוא. אם אתם חשים מבולבלים בדרך כלשהי, אז התמקדו פנימה ופעלו בעקבות לבכם. הג'ירפה מזכירה לכם שנשמתכם ולבכם קשורים זה לזה, ולכן זה יהיה המקור האמין ביותר לידע שאתם מחפשים כעת. לפיכך, אם דבר מה מרגיש לכם 'נכון', אז כדאי לפעול לפיו. ובאותו האופן, אם זה מרגיש לכם לא בטוח או מוטל בספק, אז התבוננו פנימה כדי לראות אם זה לא רק הפחד שלכם מפני שינוי שעוצר אתכם. המסר גם יכול לומר שאם דבר מה מרגיש לכם לא נכון, אז כדאי שתחפשו אחרי כיוון אחר. ובנוסף, זה לא מספיק רק לראות את העתיד לבוא, על מנת שזה יוכל להתרחש, עליכם להמשיך ולהתקדם לכיוונו.
 • גמל שלמה - Praying Mantis
  מסרים מגמל שלמה: *** סבלנות והתמדה הם המפתחות ברגע הזה שיעזרו לכם להגשים את המטרות שלכם *** תאפשרו לעצמכם להיות סבלניים. הרגע הנכון יגיע. *** גמל שלמה מופיע כאשר הצפתם את חיינו בכל כך הרבה עניינים, פעילות או כאוס עד שאינכם יכולים עוד לשמוע את הקול הקטן הדומם שבתוככם. לכן גמל שלמה מבקש שניקח צעד אחורה. תוכלו להיעזר במדיטציה פשוטה כדי להשקיט את הרעש החיצוני שיצרתם. זו הדרך היחידה שבה תוכלו לחזור לאמת שלכם. החיה הזו תמיד תגיע אליכם כשאנחנו זקוקים לשקט, שלווה ורוגע בחייכם. *** גמל שלמה יכול גם להגיע על מנת למסור לכם שיש לכם את הכוח להסתגל לכל מצב, כואב ככל שיהיה. קחו נשימה עמוקה ותבצעו את ההתאמות הנדרשות. גמל שלמה מתעקש שאתם יכולים לעשות זאת!
 • דבורה - Bee
  מסרים מהדבורה: *** האם המחשבות שלכם מזמזמות ומטרידות אתכם? אם כן, אולי הגיע הזמן לשים יותר לב אליהן *** תאפשרו לחמלה ולסליחה להיות בעדיפות הכי גבוהה שלכם היום. *** כשהדבורה נכנסת אל חייכם זהו הזמן לבחון את היעילות שלכם. יכול להיות שחוסר בארגון והססנות בקבלת החלטות גורמים לכם לפספס הזדמנויות. קחו לכם כעת רגע על מנת לסדר ולתעדף את המטרות שלכם לפי סדר החשיבות שלהם. רק אתם יכולים לדעת איזו מהמטרות שלכם חיוניות ועל אילו מביניהן ניתן לוותר כרגע. כשתעשו זאת, תנצלו את אותה ההזדמנות גם כדי לקחת זמן לעצמכם ולסדר את הלו"ז שלכם. כשתעשו את הדברים הללו כמו שצריך תגלו שהעולם הפך להיות מקום מלא יותר בשפע. חיית הטוטם הזו מלמדת אתכם שההנאה מפירות עמלכם זו הסיבה להשקעת העבודה שלכם מלכתחילה. *** הדבורה נכנסת אל חייכת על מנת להזכיר לכם שהעשייה שלכם והעבודה הקשה שלכם מייצרת חיי קהילה וארגון חברתי שיוצרים שפע בעולם. ועדיין, זה חיוני לשמור על הייחודיות שלכם בתוך הקהילה הזו, לכן היו נאמנים גם למי שאתם ותתקדמו בהתאם לכך. *** לא משנה כמה גדול הוא החלום שלכם, כל עוד תמשיכו לצעוד ולפעול למען המטרות שלכם מובטח לכם שתוכלו להגשים אותן.
 • דוב - Bear
  מסרים מהדוב: *** היו ברורים לגבי היכן נמצאים הגבולות שלכם. עמדו על שלכם. *** רק כשאתם יודעים להגיד את ה'לא' שלכם באופן ברור, אז תוכלו להגיד גם את ה'כן' באופן ברור. שניהם חשובים באותה המידה בהגדרה של מרחב הגבולות שלכם. *** דעו מתי נכון לעזוב ולקחת את הזמן כדי לחשוב על הדברים. השתמשו בהתבוננות הפנימית שלכם בחוכמה. *** כשאתם פוגשים את הדוב השחור הוא מגיע לסמל שזהו זמן להתבוננות פנימית, הוא כאן כדי למסור ​לכם שהגיע הזמן להיכנס פנימה ולחקור את המהות של עצם קיומכם. לכן, הוא מזמין אתכם להיכנס פנימה עמוק אל לבכם כדי למצוא את משמעות דרככם ומסעכם פה בעולם. בנוסף, הוא הדוב בכללי מגיע כדי למסור לכם שאתם חופשיים לנדוד כרצונכם וללכת בעקבות הדרך האישית שלכם. *** כאשר אתם רואים דוב עם גורים, אז המסר הוא לוודא שתקרבו את ילדיכם אליכם. כלומר, הוא ממליץ לכם להתחבר לילדים סביבכם ולדאוג שהם בטוחים, חופשיים מפחד ומוגנים מפני מפגיעה. *** כאשר הדוב שמגיע אל חייכם הוא דוב גריזלי, אז המסר שלו עבורכם הוא שאולי אתם רגישים מדי לדברים שאתם חווים אותם כפלישות או כאיומים. ההגנה על המרחב שלכם הינה דבר טוב, אך עם זאת, יתכן שאתם מגיבים בצורה מוגזמת ביחס למה שקורה באמת במצב האמיתי. *** כשאתם נתקלים בחייכם בדוב מסוג 'קרמוד', הוא מגיע על מנת להזכיר שכולנו נציגים של הסביבה שלנו. כל אחד צריך לעשות את המיטב שלו כדי לעצור את ההרס המתקדם של כדור הארץ הבתולי הזה, מכיוון שגם דבר קטן הינו חלק מהשלם. *** המסר של הדוב החום הוא לעודד אתכם להביא איזון ויושר לעולם הפיזי. המשימה שלכם היא ליצור הרמוניה בעולם ובאקולוגיה של כדור הארץ הזה.
 • דוב פנדה - Panda
  מסרים מדוב הפנדה: *** תקבלו את האחרים עם כל מה שהם ועשו זאת גם כלפי עצמכם. אין צורך להיות ביישניים - שימו את עצמכם שם בחוץ! *** התבוננו על הדברים מנקודת מבט אחרת וזיכרו שישנם בין הקצוות גם גוונים רבים של אפור. *** כשיש לכם רצון מספיק חזק אז תוכלו להשיג כל דבר! *** הפנדה נמצאת כאן כדי להזכיר לכם שכאשר אתם בהודיה אז זה ממלא את ליבכם ברגשות טובים וזה גם בריא לתודעה ולרוח שלכם. התמקדו בהכרת תודה לכל הדברים והאנשים המדהימים בחייכם, מכיוון שזוהי דרך אידיאלית עבורכם להטות את האיזון לעבר דברים חיוביים יותר בחייכם. כאשר אתם בהכרת תודה, אתם ממגנטים אל חייכם יותר דברים שתוכלו להודות עליהם, ולכן הפנדה מביאה את המסר של לאהוב את חייכם על ידי ההתמקדות בדברים החיוביים שבהם. *** הפנדה נמצאת כאן גם עם המסר שהגיע הזמן לרדת לעומקם של הדברים. יכול להיות שבאופן כלשהו איפשרתם לדברים להחליק קצת בלי לחקור כדי למצוא את שורש הבעיה. הפנדה כאן כדי להזכיר לכם שאם הדברים האלה יישארו במצב הזה, הם עלולים לגדול מעבר לשליטתכם, ולכן תקפידו להתמקד בנושאים האמיתיים שלפניך. *** הפנדה יכולה להגיע גם עם המסר שיש צורך לבצע ביקורת פנימית לגבי התרומה שלכם. בידקו, האם ישנו מצב שבו אתם מאפשרים לאחרים לשאת את כל המטען עבורכם?
 • דולפין - Dolphin
  מסרים מהדולפין: *** זה חשוב לקחת נשימה עמוקה מידי פעם. תפנו לכם זמן גם למשחק! *** הגיע הזמן לשחרר רגשות ישנים שכבר לא משרתים אתכם. לשם כך תוכלו להשתמש בנשימה מעגלית כדי לשחרר אותם ותוך כדי התהליך תדמיינו מים שזורמים בעדינות מעליכם. *** תשאלו את עצמכם 'מה אני מעביר/ה בתקשורת שלי?' האם זה מועיל עבורי או לאחרים?' התקשורת מתרחשת בכל הרמות, זה לאו דווקא באופן מילולי, אנשים עשויים גם לחוש את מחשבותיכם ורגשותיכם, ולכן יכול להיות שהגיע הזמן לפתור אותם. *** הדולפינים מגיעים כדי להזכיר לכם לצאת עם החברים ובני המשפחה שלכם ולשחק. רובנו, כמבוגרים לוקחים את האחריות שלנו ברצינות רבה מידי ובסופו של דבר מתמקדים בעיקר בעבודה ובמשפחות שלנו. לכן, הדולפין נמצא כאן היא להודיע לכם שהגיע הזמן לקחת פסק זמן ולשחק. הדולפין מוסר לכם כי הצחוק, השמחה, התנועה, ועשיית כיף הם הדרך הטובה ביותר כעת להפיג מתחים ולהתארגן מחדש. *** הדולפין גם מביא איתו מסר של לאזן ולהביא להרמוניה את הסביבה שלכם. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא על ידי תרגול אהבה אחד לשני. כדי לעשות זאת תמצאו דרכים בהן תוכלו לעזור לצעירים, ולחולים, על ידי מתן הדרכה, ריפוי וחברות. הדולפין מציע לכם להצטרף לקהילה שהיא שלווה ולחגוג את זה שכולנו דומים, במקום להתמקד בהבדלים שקיימים בינינו.
 • דורבן - Porcupine
  מסרים מהדורבן: *** תפתחו את ליבכם אל הדברים שהעניקו לכם שמחה בילדות שלכם. *** זוהי תזכורת עדינה עבורכם שלא להיקלע אל הכאוס של עולם המבוגרים שבו פחד, חמדנות וסבל הם דבר שבשגרה. *** הדורבן מגיע כדי למסור לכם שהגיע הזמן להשתחרר מאשמה ובושה. הדורבן יוכל לעזור לכם לתבוע בחזרה את התמימות שהשארתם מאחור בילדותכם. כדי שתוכלו לעשות זאת, עליכם לפתוח את לבכם אל אותם הדברים שהעניקו לכם שמחה כילדים. היזכרו בעולם הפנטזיה והדמיון כדי שתוכלו להכניס אותם שוב לחייכם. הדורבן גם מבקש לוודא שלא תיקלעו לכאוס של העולם, שבו פחד, חמדנות וסבל הם דבר שבשגרה. *** הדורבן גם מזכיר לכם שהגנה תמיד זמינה לכם. לכן, הגיע הזמן להיות אתם עצמכם ולדעת שזה בטוח עבורכם להיות מי שאתם. ההתמקדות כאן היא באמונה ובאמון ובידיעה שאתם יכולים להזיז הרים עם הכוחות האלו. *** הדורבן יכול להגיע גם על מנת למסור לכם שלא לאפשר לדעות של אנשים אחרים למנוע מכם לחקור פעילויות שיכולות להיות כיפיות ומהנות עבורכם.יכול להיות שאתם רגישים מדי לדוקרנים שלהם. יכול גם להיות שמדובר בפצעים ישנים שעדיין כואבים ופוצעים אתכם. ואם זהו המצב, ייתכן שיהיה צורך להסיר את הדוקרנים הישנים האלו, ולא משנה עד כמה הם כואבים, כדי שהם לא ידבקו וירעילו אתכם. *** לפעמים הדורבן יכול להופיע גם כתזכורת שעליכם להיזהר באופן שבו אתם משתמשים במילים שלכם. ייתכן שאתם פוגעים בשמחה של אחרים בגלל משפטים דוקרניים שלכם.
 • היפופוטם - Hippopotamus
  מסרים מההיפופוטם: *** קחו היום פסק זמן לביטוי אמנותי. תבטאו את הרגשות האמיתיים שלכם ותחקרו אותם בתוככם. *** ההיפופוטם מגיע כדי למסור לכם שאם אתם מרגישים שיעמום מהחיים שלכם כפי שהם, אז יש לכם את הכוח היצירתי לעורר את הדברים ולהחיות את הכל. תוכלו לעשות זאת על ידי התחלה של פרויקטים חדשים, קביעת מטרות וקשרים רוחניים. כלומר תפעלו לפי השיטות המצליחות כדי להשיג את היעדים שלכם והתמקדו בהצלחה של הפרויקטים שלכם. *** ההיפופוטם יכול גם להגיע כדי לבקש מכם לפנות זמן כדי לחלום את החלומות שלכם, כדי שתוכלו לבחור בדרך שהכי תתאים לכם להגשים אותם. *** מסר נוסף שהוא מביא איתו הוא שעל מנת להגשים את המטרות שלכם תצטרכו להתחייב אליהן.
 • זאב - Wolf
  המסרים מהזאב: *** הקשיבו למחשבות הפנימיות שלכם ותסמכו על התובנות שלכם. *** תלמדו לאזן את האחריות שלכם לצרכי המשפחה מבלי לאבד את זהותכם. השתמשו בתרופה שהזאב מציע כדי לפתח כוח וביטחון בהחלטות שלכם. *** זהו זמן מתאים לשקול לקיחת סיכונים ולהתמודד מול הפחדים הפנימיים שלכם. *** הזאב כאן כדי להזכיר לנו שלמרות שאנחנו רואים את עצמנו כיצורים תרבותיים, אנחנו עדיין כמו בעלי החיים עם רוח פראית חופשיה. זאב מלמד אותנו על האני הפנימי שלנו - כאשר נלמד את עצמנו, נגלה את הכוח והסיבולת הנסתרים שלנו. יצור זה הינו חיה חברתית ומאורגנת ביותר. ישנה היררכיה מוגדרת בתוך הלהקה. הזאב מבין גם את סדר הדברים ואת איזון ההרמוניה והמשמעת, ולכן הוא גם מגיע כתזכורת לכך שרוחנו מבקשת שלום, מעמד חברתי וקבלה. *** המסר שהזאב מביא אליכם יכול להיות מפורש לפי האם הוא הופיע בחייכם לבד או כקבוצה. כאשר הוא מגיע אל חייכם כשהוא נמצא לבדו, אז המשמעות שלו מסמלת חופש. לעומת זאת, כאשר הוא נמצא בלהקה, הוא מייצג את תחושת הקהילה. *** יללת בעלי חיים הינה ראשונית וחודרת. הקריאה הארוכה של הזאבים מאתרת את חברי השבט, ובנוסף היא גם מגיעה כדי להודיע ​​לזאבים שנמצאים מחוץ ללהקה מהם גבולותיהם הטריטוריאליים. אם אתם שומעים את החיה הזו קוראת, אז המשמעות של הזאב היא לומר לכם לעמוד על שלכם, הגיע הזמן להגן על הגבולות שלכם.
 • זבוב - Fly
  מסרים מהזבוב: *** תשחררו את הספקות העצמיים הישנים ואת ההרגלים של התבוסה העצמית. דעו שהחלומות שלכם נמצאים בהישג ידכם - ושאתם ראויים להם! *** הזבוב מגיע כדי למסור שמתרחשים כעת שינויים מהירים ופתאומיים במחשבות, ברגשות ובהתנסויות שלכם. השינויים המהירים הללו יכולים להיות בכל ההיבטים של חייכם. לכן, התקדמו במהירות גם בתנאים שהם לא מתאימים או לא נוחים עבורכם. הזבוב יכול גם להגיע כדי למסור שמקור שפע שהולך וגדל באופן מתמיד זמין עבורכם כעת, ולכן הוא ממליץ לכם להשתמש בראייתכם החדה כדי לראות את הדרך ולעולם אל תוותרו. *** הזבוב יכול להגיע גם על מנת להזכיר שההתמדה שלכם בהשגת היעדים שלכם תניב פרי במוקדם או במאוחר. זה יקרה גם אם זה אומר שתאלצו לעצבן קצת אחרים או להיות אנוכיים לזמן מה. יש לכם את היכולת להשיג את המטרות שלכם!
 • זברה - Zebra
  מסרים מהזברה: *** תדעו שאתם ייחודים ומה שנכון ומתאים עבור אחרים לא תמיד מתאים גם עבורכם. אל תפחדו להיות מי שאתם. *** לא הכל זה לא תמיד שחור או לבן. הזברה כאן כדי להזכיר שגם דרך האמצע והפשרה חשובים. *** תעמדו באופן יציב וחזק ותרשו לעצמכם לסמוך. פשוט תזרמו עם הקצב של היצירה חדשה או השינוי אשר נובעים מתוככם. *** תשחררו את הפחד שלכם ודעו כי אתם בטוחים ומוגנים בכל עת. *** היום זהו יום טוב להשתמש בכישורים המנטליים שלכם כדי לפתור את הבעיה שאתם מנסים לפתור כרגע. *** הזברה מזכירה לכם שיש יותר מדרך אחת להסתכל על הדברים. היא מבקשת שתהיו מוכנים לקבל נקודות מבט שונות ורעיונות חדשים, מכיוון שעליכם להיפתח לרעיונות חדשים ולדרכים חדשות כדי להגיע לפתרונות של בעיות. הזברה גם ממליצה למצוא איזון והגינות בכל החלטה, ולזהות את האינדיבידואליים שסובבים אתכם. כחלק מצוות, לכולכם יש מתנות ייחודיות להציע ולשתף כדי שתוכלו לבצע את הפרויקט שלכם בהצלחה. עליכם להבין כי הדברים לעולם אינם פשוטים כמו שחור או לבן וכי כל דבר צריך למצוא את האיזון שלו בעולם. *** הזברה מדגישה את הצורך לקבל את עצמכם ואת האחרים ללא תנאי. לכן, היא מבקשת שתאמצו את ההבדלים שקיימים ביניכם ושתתבוננו על השלמות של מי שאתם.
 • חזיר - Pig
  מסר מהחזיר: *** אף אחד מעולם לא הפך את החלומות שלו למציאות או מימש את מטרותיו ללא עבודה קשה. *** הצעד הראשון לשבירת הרגל רע הוא להאמין שאתם יכולים להתגבר עליו. *** לפעמים בחיים, אתם לא מקבלים את הדברים המדויקים שרציתם, אבל אתם צריכים להיות מוכנים לקבל את מה שהיקום מציע ולהפיק מזה את המירב. *** שום דבר לא מביא אושר ושלוות נפש כמו שביעות רצון. *** החזיר מגיע כדי לאפשר לכם לדעת שיש לכם את כל מה שצריך כדי לפרוח בחיים. זה אומר שאם הדברים אינם עובדים טוב עבורכם כעת, ייתכן שהבעיה היא הלך הרוח שלכם. ולכן כשהחזיר מגיע אל חייכם, הוא מבקש מכם להתגבר על כל מחשבה ואמונה שמגבילות אתכם. החזיר יכול גם לסמל שאינכם מקיפים את עצמכם באנשים הנכונים, לכן הגעתו אליכם מבקשת שתקיפו את עצמכם בחברים שיוכלו להשפיע על חייכם באופן חיובי. *** אם אתם אדם שמעריך יתר על המידה את דעתם של אנשים אחרים, החיה הכוחנית הזו שחוצה את דרככם מוסרת שהגיע הזמן שתחיו את חייכם כפי שאתם רוצים. החזיר מבקש מכם להפסיק לדאוג לגבי מה שאחרים חושבים עליכם והוא גם מייצג את הצורך שלכם בקבלה של הפגמים שלכם ושל שגיאות העבר שלכם ובניקוי של עצמכם מכל האנרגיה השלילית. *** כשהחזיר מופיע בחייכם, הוא יכול גם להגיע כדי לתת לכם השראה להתמקד במטרות שלכם ולעשות צעד לקראת מימושן בכל יום. הוא מוסר לכם שאתם עתידים למצוא את כל הדברים הטובים שאתם מחפשים בחיים.
 • חזיר בר - Boar
  מסר מחזיר הבר: *** אתם צריכים לבחור את הקרבות שלכם בחוכמה. עם זאת, אם הלב שלכם אומר לכם שהסיבה הזו חשובה, אז תעמדו על שלכם! *** ככל שתשקיעו יותר אנרגיה בשאיפות שלכם, כך הם יקבלו יותר חיים. *** על ידי הכרה וקבלה של כל האמת בכל הזמנים, תוכלו לנצח בקרב. *** חזיר הבר מגיע כדי לעזור לכם להתעקש על העיסוק בפרויקט מסוים שדחיתם. הוא מציע לכם להתקדם בחייכם ולהפסיק לחכות שדברים יקרו. הוא מעודד אתכם לפגוש גם במצבים שהם לא נוחים חזיתית, מכיוון שזו יכולה להיות הדרך להשיג בהירות ולפתור את המצב הנתון בצורה הוגנת ושוויונית. הוא מביא איתו מסר שכאשר מתמודדים עם הפחדים אז ניתן למצוא את השלווה במצב הנתון. *** החזיר יכול גם להגיע אל חייכם כדי להכריז על תחילתה של תקופה של צמיחה אישית, שגשוג ועושר. זו הגעה של זמנים של ביטחון עצמי, התקדמות ושביעות רצון.
 • חילזון - Snail
  מסרים מהחילזון: *** הבית הוא היכן שהלב שלכם נמצא. *** אתם נמצאים בכיוון הנכון, ואם אתם מוכנים להמשיך בכיוון הזה, אז אתם תעשו התקדמות. הישארו בכיוון הזה! *** באמצעות הליכה יציבה אתם מתקדמים לאט אך בטוח אל עבר הגשמת המטרות שלכם. *** מילים כמו שיפור, הישגים והצלחה מצריכות צמיחה והתקדמות מתמדת בחייכם. *** החילזון מגיע כדי למסור לכם שזה זמן טוב להאט את הקצב. הוא שואל אתכם: "מה החיפזון הגדול?" בכל מקרה, השקעתם כל כך הרבה זמן בהתמקדות ביעדים שלכם שיכול להיות שהחמצתם משהו בדרך. החילזון מציע להרפות לרגע כדי שתוכלו לראות את מה שפיספסתם. *** החילזון יכול גם להגיע כדי למסור לכם שכל קצב הוא קצב טוב. גם מה שנראה כמו נצח הוא בעצם רק רגע קטן. לכן, זה יוכל לעזור אם תשחררו את האמונות שלכם לגבי אי ביצוע הדברים בזמן. תקפידו לסמוך על התהליך שלכם, להישאר נוכחים ולהמשיך להתקדם, כי אין טעם לגרום לעצמכם עוד לחץ מיותר. *** החילזון יכול גם למסור לכם שתנצלו את הזמן שלכם בחוכמה. ויחד עם זאת, חשוב להבין שיש לכם זמן להכל. לכן, עליכם לחלק את סדרי העדיפויות שלכם ולהקציב זמן מוגדר מראש בכל יום כדי שתוכלו ליצור התקדמות קבועה בכל הפרויקטים שלכם. כל התהליך הוא למעשה תרגיל פשוט בניהול זמן. החילזון מציע לכם להישאר נוכחים בהווה כדי לדאוג שהכל יתבצע.
 • חיפושית משה רבנו - Ladybug
  מסרים מחיפושית / פרת משה רבנו: *** המשאלה שלכם מתגשמת! *** שימו לב לא לתת לדברים הקטנים להשתלט על התמונה הגדולה יותר של חייכם. *** הכל בסדר!!! אל תדאגו. הכל מסתדר בצורה ממש יפה עבורכם כעת. *** אל תלחצו חזק מדי! המשאלה שלכם תתגשם אם תאפשרו לה להגיע אליכם. *** הופעתה של חיפושית משה רבנו מבשרת על הגעת זמן של מזל טוב. זה מצביע על כך שהמשאלות והחלומות שלכם מתחילים להתגשם. מטרות גבוהות יותר ויעדים חדשים אפשריים כעת עבורכם. הדאגות מתחילות להתפוגג ואושר חדש מגיע אל חייכם. החיפושית הזו גם מבקשת מכם לא להתאמץ או ללכת מהר כדי להגשים את החלומות שלכם. תאפשרו לדברים לזרום בקצב הטבעי שלהם, ובבוא הזמן, כל משאלותיכם יתגשמו. *** הגעה של פרת משה רבנו אל חייכם יכולה גם לסמל לכם שאתם יכולים להשאיר את הדאגות שלכם מאחור ושאושר חדש נמצא בדרך אליכם. היא מבקשת מכם לחיות את האמת שלכם, להגן עליה ולכבד אותה. *** חיפושית משה רבנו מגיעה גם כדי להזכיר לכם שאתם יכולים ליצור את המזל הטוב שלכם על ידי התמקדות בחיוביות והאמונה שאתם ברי מזל. נקיטה של הכרת תודה על הדברים הנפלאים הקטנים שישנם בחייכם תמיד תביא אליכם ברכות.
 • חרגול / חגב - Grasshopper
  מסרים מהחרגול / חגב: *** קפיצות גדולות קדימה יכולות להתבצע ברגע. צאו לדרך! *** ההרפתקה מממתינה לכם. עשו את הקפיצה שאתם שוקלים לגביה! *** החרגול מבקש מכם לקחת קפיצה של אמונה. הוא ממליץ לכם לעשות זאת גם אם אתם לא יודעים מה תהיה התוצאה. בדרך כלל, זה משהו שנמנעתם מלעשות עד עכשיו, וזה חלק משינוי כיוון גדול. השינוי הזה יכול להיות בתחום הזוגיות, התקדמות בקריירה או שינוי בתוך עצמכם. החרגול מוסר שיש לכם את החוכמה שאתם זקוקים לה ושתוכלו לעבור כל מכשול בצורה יעילה. כשהחרגול איתכם, ברוב המקרים, כל התוצאות האפשריות יהיו חיוביות.
 • חתול - Cat
  מסרים מהחתול: *** שימו לב למה שמתרחש סביבכם כרגע. הרמזים כולם שם. מראים לכם את מה שאתם צריכים לראות. *** באופן כללי, החתולים מסמלים נושאים של תקשורת. המסרים שלהם בדרך כלל נוגעים לפיתוח היכולת שלכם לתקשר עם הסובבים אתכם או עם העולמות הרוחניים והאסטרליים. המסתורין של החתול ודרכיו הסודיות תמיד היו מסקרנים. אנשים רבים מאמינים כי החתולים נמצאים בתקשורת מתמדת עם עולם הרוח. לפיכך, הם מהווים גשר בין הממלכה הבלתי נראית לבין העולם הגלוי. כאשר החתול נכנס אל חייכם, זה יכול להעיד כי מישהו או משהו מנסים להגיד לכם משהו. לכן עליכם להקשיב היטב ולסמוך על האינטואיציה שלכם. *** לחלופין, החתול יכול גם להודיע לכם שיש לכם את הכוח והקסם ליצור את כל מה שאתם רוצים בחייכם כרגע. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להאמין בעצמכם. כמו כן, עליכם לסמוך שיש לכם את כל הכלים והמיומנויות הדרושים בכדי להשיג את מבוקשכם בחיים. במילים אחרות, אל תהססו! הזמן להתמקד בחלומות שלכם הוא עכשיו!
 • טווס - Peacock
  מסרים מהטווס: *** אתם ייחודיים להפליא! הרשו לעצמכם להראות את זה! *** הביטוי היצירתי חשוב עבורכם היום. השתמשו במוזיקה ובשירה כדי להתקדם במהלך היום הזה. *** הזדמנויות חדשות לצמיחה רוחנית והתעוררות זמינות לכם כרגע. חבקו אותם. *** הטווס נמצא כאן כדי להזכיר ששום דבר, כולל יופי, לא צריך להילקח יותר מדי ברצינות. התזכורת הזו תוכל זה לעזור לכם להישאר מרוכזים במה שקיים ויאפשר לכם להכיר תודה על מה שיש לכם. הטווס גם מזכיר לכם לנקוט בגישה קלילה כלפי הדברים שנקרים בדרככם. החיה הרוחנית הזו גם מלמדת כי הצחוק הינו התרופה הטובה ביותר לשמירה על בריאותנו ולשמירה על האושר שלנו. *** הטווס יכול גם להגיע כדי להודיע לכם שעכשיו זהו הזמן להכיר בחלומות ובשאיפות שלכם. השתמשו במתנות של החיה הזו כדי להביא אליכם ביטחון, תחושת ערך ותחושה של הישגיות בכל הדברים שאתם עושים ובכל הפרויקטים הנוכחיים שלכם.
 • יגואר שחור - Black Jaguar
  מסרים מהיגואר השחור: *** אתם סוף כל סוף חופשיים. הזדמנויות חדשות לאושר יוכלו להגיע אליכם כעת. *** היגואר השחור נכנס אל חייכם כדי להזכיר לכם שלמרות שהדברים נראים די חשוכים כרגע, ישנו אור בקצה המנהרה. היגואר מתעקש שתמשיכו לנוע בכיוון אליו אתם מתקדמים ושתסמכו על האינסטינקטים שלכם. זו תקופה בחייכם שבה האמונה שלכם בעצמכם היא קריטית. אולי אתם עדיין לא יכולים לראות את התוצאה, אבל בקרוב יתברר שעשיתם את מה שנכון לכם. זהו אחד מאותם מחזורי חיים שבהם החוויות מוסיפות לידע שלכם, והיגואר כאן כדי להזכיר שהמסע הוא זה שחשוב. *** היגואר השחור יכול להגיע גם כדי להצביע על תקופה של אי ודאות בחייכם, ובמיוחד, תחושה של אי ידיעה לאיזה כיוון לפנות או באיזה נתיב ללכת. תהיו בטוחים שלא משנה באיזה מסלול תבחרו, זה יהיה המסלול הנכון עבורכם אם תלכו בעקבות הלב שלכם. זהו זמן של מעבר עבורכם, אז זכרו להישאר מקורקעים. היגואר מייעץ לכם להתמקד בדברים שמביאים לכם שמחה, אהבה ואושר, והלב שלכם יוכל להצביע על איזה כיוון הכי מתאים לכם. *** היגואר יכול גם להגיע על מנת להודיע לכם שכדאי בזמן הזה לתפוס מחסה לרגע ולהישאר נמוך ומתחת לרדאר. תאפשרו לכל הבלבול ולדרמה להתפוגג ללא המעורבות שלכם.
 • יונה - Dove / Pigeon
  המסרים מהיונה: *** התחושות שלכם מדויקות ומהימנות. תסמכו עליהם ותפעלו בהתאם. *** הקלות היא זו שמובילה את הדרך. תורידו את המאמץ של לשלוט בהכל, וכל הדלתות יוכלו להיפתח עבורכם. *** תלכו אחרי הלב שלכם. המצב כעת מבקש מכם ממך לצעוד באמונה – ולהיות נאמנים לעצמכם. *** אתם מקבלים כעת הדרכה אלוהית אמיתית באמצעות הרגשות והאינטואיציה שלכם. תסמכו על מה שמגיע אליכם. *** כשהיונה מגיעה אל חייכם היא מזכירה לכם שכדי להמריא, אתם צריכים לדעת מתי להניע את הכנפיים ומתי לאפשר לרוח לקחת אתכם לגבהים חדשים. בנוסף, היא מלמדת שאם תשבו על ענף ותביטו בשמים בתקווה שהרוח תרים אתכם, לעולם לא תזוזו. כלומר, המסר שלה במקרה הזה הוא שעליכם להתמסר ולאפשר לרוח לתמוך בכנפיים שלכם. תתחילו לנוע כדי שתוכלו לחוות את החוויה של מעוף גבוה יותר ויותר. *** היונה יכולה גם להגיע על מנת למסור לכם שזהו זמן טוב לעצור ולקחת כמה נשימות עמוקות. לכן עליכם לשחרר את המהומה שסובבת אתכם כרגע ולהקדיש קצת זמן כדי למצוא את השלווה בתוככם. מה שאתם עדים לו כעת הוא שהמציאות שלכם משתנה בדרכים שמעולם לא חשבתם שאפשריות, ומה שאתם מחפשים אחריו נמצא ממש מעבר לפינה. במקרה הזה, היונה מצביעה על זה שרוב הכאוס מתרחש רגע לפני שהחלומות שלך מתחילים להתגשם. *** מסר נוסף של היונה הוא שאתם צריכים לטהר את המחשבות שלכם. אם אתם מתמקדים במה שאתם לא רוצים, אתם עלולים למשוך אותו אל חייכם. *** היונה יכולה גם להגיע כדי לבשר על סיום של תקופה בעייתית בחייכם, ובכך להכריז על תקופה שבה עולמות חדשים נפתחים בפניכם. יכולות להגיע אל חייכם אפשרויות של רומן חדש, חברויות חדשות והתחלות חדשות באופק.
 • יונק דבש / צופית - Hummingbird
  מסרים מיונק הדבש / צופית *** נצלו כל רגע. תאהבו ואז תאהבו עוד קצת. תפיקו את השמחה מכל רגע. *** היו בהתמדה במרדף אחר חלומותיכם. *** תשתחררו ותקלילו קצת, אל תקחו את חיי היומיום שלכם ברצינות רבה מידי, אתם אמורים ליהנות! *** יונק הדבש מזכיר לכם שהגיע הזמן לפעול למען הגשמת החלומות שלכם באופן נחוש יותר, וכך תוכלו להפוך אותם למציאות. יונק הדבש מוסר שהשמחה שלכם נמצאת ממש מעבר לפינה, לכן, עליכם להאמין שזה אפשרי עבורכם כעת להגשים את חלומותיכם. הפסיקו לחכות ולכו על זה! *** יונק הדבש יכול גם להגיע כדי להודיע לכם שאתם יכולים ללכת לכל מקום שאתם צריכים להיות בו, והמכשול היחיד שנמצא בדרככם הוא אתם עצמכם. בנוסף, ההזדמנויות מופיעות כעת בחייכם במהירות, ולכן תשתדלו לתפוס אותן מהר ככל האפשר לפני שהן יעלמו.
 • ינשוף - Owl
  המסרים מהינשוף: *** הקשיבו לקול הפנימי שלכם וצפו בסימנים שיובילו אתכם קדימה. השתמשו בחוכמה שלכם. *** תהיו כנים עם עצמכם, זו הדרך היחידה לפתור את העניין הזה. *** קחו לכם רגע כדי לדמיין את כל האפשרויות השונות שיש לכם. *** הגיע הזמן להתרחק מדבר מה שאתם נאחזים בו. משהו חדש מתגשם כעת ולא יכול להופיע עד שתשחררו את מה שאתה אוחזים בו בחוזקה. *** אתם יכולים לעבור את זה! זה רק יצריך קצת תמרונים מיומנים מהצד שלכם. *** קחו פסק זמן כדי לקרקע את עצמכם. *** הקשיבו לשקט. זהו המקום בו תוכלו למצוא את כל התשובות. *** תשנו את איך שאתם תופסים את המצב הנוכחי, וזה יביא לפתרון שלו. *** תסתכלו מסביבכם, הסימנים נמצאים שם! *** תמתינו רגע. הסבלנות נדרשת כאן. הרגע המתאים יגיע. *** הינשוף אוהב לשבת בשקט ללא תנועה כדי שיוכל להתבונן בסביבתו, לכן הוא יכול להגיע כדי למסור לכם שאולי עליכם להתנתק קצת מהרעש של החיים. קחו רגע להיות מדיטטיביים והתבוננו בשקט בסביבתכם. האטה ויציבות יוכלו לאפשר לכם לגשת לעושר של מידע ולמסרים המקיפים אתכם. בכל פעם שהינשוף נוכח, הוא יחלוק את היכולת שלו לראות את הדברים שאחרים עלולים להחמיץ, ולכן הוא מנחה אתכם לפקוח את העיניים ולבחון בכנות איך הדברים הם באמת. אתם תופתעו ממה שתוכלו לראות פתאום. למשל, המניעים של אנשים אחרים עשויים להיות לכם ברורים פתאום. המעטפת החיצונית תפנה את מקומה להבנת האמת והמשמעות שחבויה מתחת. *** הינשוף מגיע גם לאלו שצריכים לשחרר חלק כלשהו מהחיים שלהם שאין להם בו עוד צורך. הוא מבקש מכם להקשיב בקפידה לקול הפנימי ולהדרכה שלכם כדי לשחזר את הידע על הדרך הנכונה שלכם בחיים. החושים של הינשוף יכולים לעבור דרך הצללים, מעבר לפחדים ולחושך, ולחדור אל הצד השני שנושא איתו את ההבטחה לאור, אושר וידע.
 • כלב - Dog
  מסרים מהכלב: *** קבלה ללא תנאי ואהבה לעצמכם הינם חיוניים מאוד עבורכם היום. שחררו את השיפוט ואת הביקורת העצמית. *** תאפשרו לחבר לעזור ולהדריך אתכם היום. דעו שאתם אף פעם לא לבד. *** התמקדו בכוונותיכם! אם אתם רוצה להשיג משהו, היו ברורים לגבי מהן המטרות שלכם. *** זה אינו הזמן להיות עצבניים ו / או לאבד שליטה. קחו נשימה עמוקה, וודאו שאתם רגועים ואז החליטו לגבי הכיוון אליו אתם צריכים להתקדם. והישארו נאמנים לעצמכם עם ההחלטה הזו. *** הכלב הינו החיה המקושרת ביותר לבני אדם, יותר מכל בעל חיים אחר על פני כדור הארץ. במשך מאות שנים הכלבים מילאו תפקידים חיוניים בחברה שלנו. הם בני הלוויה שלנו, שותפים לעבודה, שותפים למשחק ובנוסף הם גם המורים שלנו. במאות השנים האחרונות האדם גידל את הכלב מתוך כוונה שיתאים למטרות ולמשימות ספציפיות. באופן כללי, הכלב מגיע כתזכורת לכך שחסד יקדם אותך הרבה יותר מאשר ביקורת, ולכן הכלב מבקש ממך לאפשר לעצמך להיות עדין עם הסובבים אותך, ובנוסף לקבל את העובדה שדרכיהם אינן יהיו בהכרח דומות לשלכם או שיתחברו לנתיבכם. *** במקרים מסוימים, הכלב יכול להגיע כדי להזכיר לכם שאתם תמיד צריכים להיות נאמנים ואמיתיים לעצמכם. לכן, כדאי שתקפידו להיות החברים הכי טוב של עצמכם. כמו כן, על ידי זה שיהיה לכם כבוד עצמי וערך עצמי, אתם תוכלו לאהוב קודם כל את עצמכם. והתכונה זו חיונית עבורכם כדי שתוכלו לסייע גם לאחרים לעשות זאת כלפי עצמם. וכשיש לכם הערכה עצמית, זה מבטיח שאחרים יכבדו אתכם גם. הכלב יכול גם לסמל בלבול לגבי נאמנויות, אמונות והתחייבויות שלכם. כלומר, אם תנסו להיות הכל בשביל כולם, בסופו של דבר תאבדו את עצמכם. הדרך היחידה לפתור זאת היא לשים את עצמכם בראש ובראשונה. וכך, על ידי עזיבת כל השאר, תוכלו לתחבר מחדש למי ומה שמתאים לכם. רק כשיש לכם נאמנות לעצמכם תוכלו לצמוח ולהתקדם. ***
 • כלב ים - Seal
  מסר מכלב הים: *** זהו הזמן להיכנע לדחפים של הדמיון שלכם שמבקשים לבוא לידי ביטוי כעת. היו יצירתיים! *** תאפשרו לעצמכם להזין את הלב והנשמה שלכם. תפעלו לפי הדרכת הדמיון שלכם והיו יצירתיים. תחקרו משהו חדש ושונה מהרגיל. *** הגיע הזמן לשים לב היטב לדמיון ולמסרים שמגיעים אליכם. התחילו להיות מודעים למחשבות ולחלומות שלכם מכיוון שלהרבה ממה שאתם מדמיינים ישנו בסיס חזק במציאות, ולא משנה כמה שזה נראה רחוק ממנה. *** כלב הים מגיע עם מסר חד וברור שזהו הזמן לאפשר ליצירתיות ולדמיון שלכם להמריא וזה הזמן לממש את החלומות שלכם.
 • לאמה - Llama
  מסרים מהלאמה: *** שמרו על ליבכם פתוח, הישארו חיוביים, הכירו תודה ופעלו לפי ההדרכה שלכם כדי להגשים את חלומותיכם. *** אתם מהווים דוגמה מעוררת השראה למסירות, התמסרות ומיהמנות באמצעות המשמעת שלכם. אתם מרוממים את כל הסובבים אתכם במסירות הרוחנית שלכם. *** שירות של תמיכה באחרים זה דבר נפלא, אך עם זאת וודאו שאתם תומכים גם בעצמכם. *** הלאמה כאן כדי להזכיר לכם שבאמצעות עבודה קשה והתמדה חלומותיכם יתגשמו. כמו כן, זהו מסר לכך שתוכלו להסתגל לכל סיטואציה בה אתם נמצאים, לכן, דעו כי תצליחו לנהל ולהתמודד עם כל משא שאתם נושאים איתכם כרגע. *** הלאמה יכולה גם להזכיר לכם שהפוקוס החשוב ביותר עבורכם כרגע צריך להיות אתם. לכן הצמיחה האישית והחיבור שלכם לרוח צריכים להיות בראש סדר העדיפויות שלכם בכל עת. הלאמה מכוונת לכך שתפעלו לפי הדרכת ליבכם ולא אחרי האגו שלכם. פעולה זו תביא אליכם את כל התגמולים שאתם מחפשים.
 • ליווייתן - Whale
  מסרים מהליווייתן: *** תתמקדו היום בלעבד את הגלים הרגשיים שלכם וזה ייתן לכם הדרכה ובהירות. תהיו עם מה שעולה. *** תעבדו את הפחדים והעכבות שלכם כדי שתוכלו להיות במצב הוויה שהוא מעודן יותר. קחו לכם את הזמן להגדיר בדיוק מה מעכב אתכם מלהגשים את המטרות שלכם. *** הליווייתן נמצא כאן כדי להזכיר לכם שאינכם יכולים לדעת או להבין את הכל. ישנם דברים שאתם חייבים לקבל באמצעות הלב, החושים והאינטואיציה שלכם ללא הידע וההבנה למה הדברים הם כפי שהם. הלוויתן נמצא כאן כדי לבקש מכם להיות באמון ובאמונה כלפי משאלות הלב שלכם ולתת אמון ברוח (spirit), וכשתעשו זאת אז תוכלו לאפשר להם להוביל אתכם אל ייעודכם.
 • מדוזה - Jellyfish
  מסרים מהמדוזה: *** חדשות טובות! מזל טוב! זמנים טובים! הדברים משתפרים עבורכם! *** קחו את הזמן כדי לפשט את הדברים בחייכם היום. אין צורך בסיבוכים. *** היו פתוחים וכנים עם עצמכם ותאפשרו לאחרים לראות זאת. באמצעות השקיפות הזו לכל אחד ואחת ישנה ההזדמנות לצמוח! *** תבחרו את המילים שלכם בקפידה על מנת לוודא שהן מגיעות מהלב שלכם. ישנה דרך לומר את מה שאתם מבקשים מבלי לעקוץ. *** המדוזה מבקשת מכם לאפשר לעצמכם לזרוח מבפנים החוצה. היא מזכירה לכם לתת לסובבים אתכם לראות מי אתם וממליצה לכם לפנות אליהם ממקום של אהבה וחיבה. המדוזה כאן גם כדי להזכיר לכם שאתם לא צריכים להרגיש פגיעים כשאתם מדברים מהלב שלכם. *** הלב יודע שאהבה הינה הכוח והעוצמה שמהם כולנו צומחים. לכן המדוזה מוסרת שלסמוך על הלב שלכם ועל ההנחייה שלו זה חיוני עבורכם כרגע והיא ממליצה לכם ללכת עם הזרם!
 • נחש - Snake
  מסרים מהנחש: *** הכירו בכך שכוחות הריפוי האוניברסליים זורמים דרך ליבכם ודרך ידיכם בדרכים אשר עוזרות לאחרים למצוא את הייעוד שלהם. *** אתם יצור מיני. חבקו אותו, תיהנו ממנו ותחקרו אותו. דעו שזה בטוח עבורכם לעשות זאת. *** הנחש מבשר על כך שאתם נמצאים כעת בתהליך של שינוי וטרנספורמציה. אתם מסירים שכבות של עור ורגשות ישנים והופכים אותם למשהו גדול וטוב יותר. הנחש כאן כדי להזכיר לכם שאתם הינכם המרכז של השינוי הזה ומהווים קטליזטור (זרז) עבורו. על מנת להפוך את התהליך לחלק יותר, תוודאו שהכוונות שלכם ברורות. אתם צריכים גם להיות בעלי תחושה ברורה של הכיוון שאתה רוצה לשנות כעת. הנחש מביא איתו את המסר שהשינויים האלו הם בטוחים עבורכם ושאין צורך לחשוש מפניהם. *** הנחש יכול גם להגיע כדי להזכיר לכם להישאר מחוברים לעצמכם. ישנו מידע שאתם זקוקים לו שזמין עבורכם כעת. התבוננו הן ברטטים הזעירים באדמה והן בטמפרטורה ובריחות של האוויר והשמיים. כאשר אתם לומדים להתחבר עם הסביבה שלכם, אתם יכולים להמשיך לצמוח, וכך תוכלו גם להשתחרר מהמלכודות של העבר.
 • נמייה - Mongoose
  מסרים מהנמייה: *** עשו את הדברים באופן שונה היום *** אין שום הר שלא תוכלו לטפס עליו *** הנמייה נמצאת כאן כדי להזכיר לכם להפגין אומץ אל מול הפחד. היא מבקשת מכם שלא לברוח ממשהו המהווה אתגר בחייכם אלא לעמוד יציבים מול האתגר הזה ולהתמודד איתו. הנמייה כאן כדי למסור לכם שאין בעיה או אתגר בחייכם כעת שלא תוכלו להתגבר עליהם. *** הנמייה מבקשת מכם להישאר אופטימיים. עליכם למלא את הלב שלכם במחשבות חיוביות ולצפות לתוצאה החיובית ביותר מהאירוע. ייתכן שכל עולמכם התהפך, אבל גם במקרה כזה, חיית הטוטם הזו מייעצת לכם להישאר איתנים וחזקים ולא לאבד את התקווה גם במצב הזה. *** הנמייה מוסרת לכם להפוך ליות כעת גמישים וסתגלניים יותר. כאשר מתרחש שינוי בחיים, עליכם לקבל אותו במהירות וללמוד דרכים חדשות לעשות את הדברים. הגמישות תוכל להקל על חייכם ולעזור לכם להשיג את המטרות שלכם. *** הנמייה מייעצת לכם להסיר כעת מחייכם כל דבר שמפריע ומסיט אתכם מהשגת המטרות שלכם.
 • נמלה - Ant
  מסרים מהנמלה: *** נסו! נסו שוב! רק בגלל שזה לא הסתדר הפעם זה לא אומר שזה לא יעבוד בפעם הבאה. תמשיכו בזה, אתם תצליחו! *** האם אתם מובלים בזמן שאתם אמורים להוביל? אולי הגיע הזמן למצוא כיוון חדש ולפתוח את הדרך שלכם. *** הנמלה כאן כדי למסור לכם שכל הדברים הטובים מגיעים עם זמן ומאמץ. במילים אחרות, המסר הוא לעבוד בחריצות, באמונה, ובשיתוף פעולה עם אחרים בכדי לרקום את חלומותיכם ולהפוך אותם למציאות. למרות גודלן הזעיר, החיות הקטנות הללו עיקשות מאוד. יש להם כוח רצון מעולה, והן מראות לנו שגם מי שהוא בעל מימדים זעירים יכול להגיע להישגים. *** מסר נוסף שיכול להגיע מהנמלה הוא שייתכן שהגיע הזמן להתמקד בתחומי המומחיות שלכם ולוודא שאתם מנצלים את המיטב מהמתנות הטבעיות שלכם. הנמלה מבקשת מכם להיות מודעים לכך שכל הדברים קשורים, ולכן היא מציעה לכם לחשוב כיצד התרומות שלכם לקריירה שלכם, למשפחה שלכם ולחיי היום יום משתלבים בתמונה הגדולה יותר. לסיכום, לא משנה כמה המשימה שלכם קטנה, או כמה התרומה שלכם קטנה, היא עדיין מאוד חיונית.
 • נמר - Tiger
  מסרים מהנמר: *** קחו את הזמן כדי להפנות את התשוקה והמסירות שלכם כלפי עצמכם. הזינו את הנשמה שלכם. *** אתם הינכם מנהיגים מטבעכם. הרשו לעצמכם לקחת אחריות על המצב שנקלעתם אליו. *** היום זהו הוא היום לפעול למען המטרות שלכם. תפעלו למענן באמצעות הכלים של החשאיות ושל השקט. *** הנמר כאן כדי להזכיר לכם שההתמדה היא מה שנדרש כעת כדי להשיג את המטרות שלכם. עליכם להתאזר בסבלנות. השתמשו בשיטות שכבר ניסיתם ובדקתם אותן וחיזרו עליהן לפי הצורך. הנמר מדייק אתכם להשתמש בנחישות שלכם על מנת להגיע למטרה שלכם, אתם תוכלו להצליח רק באמצעות הסבלנות. *** הנמר יכול גם להגיע על מנת להודיע לכם שעליכם לעשות קצת תכנונים ותמרונים כדי להשיג את מה שאתם רוצים. אם המשימה לא נעימה, הנמר מזכיר לכם שיש לכם את החוזק ואת כוח הרצון כדי להשלים את העבודה הזו. אל תבזבזו את האנרגיה שלכם עם דחיינות, אלא תתמודדו עם המשימה שעל הפרק.
 • נקר - Woodpecker
  מסר מהנקר: *** שימו לב! ישנה הזדמנות שנוקשת על דלתכם כעת. קחו את הזמן כדי להקשיב למחשבות ולתחושות שלכם. *** המשיכו להתקדם עם הפרויקט הנוכחי שלכם. ההצלחה בפתח! *** הנקר מגיע עם מסר עבורכם שהגיע הזמן לשים לב, כי ישנה הזדמנות שנוקשת על דלתכם. הנקר מסמל ששינויים משמעותיים מתרחשים כעת בחייכם, ולכן עליכם לנצל את הרגע. בין אם זה חידוש של פרויקט ישן, סיום של פרויקט חדש, או פגישה מזדמנת עם אדם בחייכם. מה שחשוב הוא שתהיו עסוקים ותפעלו, בכל דרך שנראית לכם נכונה עבורכם. הדלת כעת פתוחה לרווחה עבורכם ולכן ההצלחה היא שלכם אם תפעלו למענה. *** הנקר יכול גם להגיע כדי למסור לכם לצעוד לפי המקצבים שלכם וללכת עם הזרימות הטבעיות שלכם. תוודאו שאתם ממשיכים להתקדם ואל תאפשרו לאחרים להפריע להתקדמות שלכם.
 • נשר - Eagle
  מסרים מהנשר: *** הנשר מגיע כדי להזכיר לכם להישאר מקורקעים גם כשאתם ממריאים גבוה *** זו יכולה להיות הזדמנות טובה עכשיו לבחון מחדש ולאזן את ההתחייבויות שלקחתם על עצמכם *** כשהנשר מופיע בחייכם הוא מבקש מכם להתחבר מחדש אל הדרך הרוחנית שלכם. הוא מבקש מכם להקשיב ולשים לב להדרכות הרוחניות שאתם מקבלים וגם להקשיב ללב שלכם ולאפשר להם להוביל לכם את הדרך בזמן הזה. כאשר תגיעו למצב של תעופה אז כל הדלתות ייפתחו בפניכם וממש כמו מגדלור, הלב שלכם יעקוב אחרי האור. *** הנשר יכול להופיע גם על מנת להביא אליכם מסרים וחיבור למקור העליון של הבריאה. הוא עוזר לכם להתקרב יותר אל מי שאתם באמת. עליכם להיות מוכנים לנצל את ההזדמנויות שיופיעו בפניכם כדי שתוכלו לקטוף פירות שופעים. זהו זמן בו יידרשו מכם כוח, אומץ ויכולת של הובלה. *** הנשר גם מגיע כדי למסור שיש הזדמנויות זמינות שמוצעות עבורכם כעת שעליכם לתפוס אותם כל עוד הן עוד קיימות. אלו הזדמנויות שכנראה שלא שמתם לב אליהם בעבר או שויתרתם עליהן כי חשבתם שהן לא אפשרויות עבורכם. הנשר יכול להגיע כדי לעזור לכם להחזיר את תחושת הייעוד בחיים. כשתנצלו את ההזדמנויות החדשות הללו, המטרות שלכם יהיו יותר ברורות. תתמקדו במטרות מביניהן שהן הכי קרובות אל ליבכם.
 • סוס - Horse
  מסרים מהסוס: *** היושרה שלכם היא הדבר החשוב ביותר שיש לכם. הישארו נאמנים לזה ולאמונות שלכם. רק אתם יודעים מה הכי מתאים לכם. *** הסוס הגיע כדי למסור לכם שיש לכם את הכוח לשנות כל דבר ואת כל מה שתבחרו בחיים שלכם. תוכלו לרתום את החופש הפרוע של החיה הזו ולנצל אותה לטובתכם ולטובת הסובבים אתכם, וזה יקרה רק כאשר החלק האנושי והחלק החייתי יסכימו לחיות בכבוד הדדי ויהיו מודעים לאחריות שיש להם זה על זה. *** מסר נוסף שיכול להיות הוא שעליכם להבין שכוח אמיתי הינו החוכמה שנמצאת בזכירת המסע שלכם בכללותו. כמו כן, חמלה, אכפתיות, לימוד, אהבה ושיתוף של המתנות, הכישרונות והיכולות שלכם אלו השערים לכוח הזה.
 • סנאי - Squirrel
  מסרים מהסנאי: *** תציידו את עצמכם בידע כך שתהיו מוכנים למה שיביא המחר. *** מה שאתם זורעים זה מה שתקצרו. תדאגו טוב לבחירת הזרעים שאתם שותלים. *** התבוננו פנימה אל אעצמכם ובדקו אם יש דבר מה שיצא מאיזון. האם שכחתם לשחק? האם אתם מאפשרים זמן לקשרים משפחתיים? האם אתם מתמקדים בתרחיש הגרוע ביותר או בתרחיש הטוב ביותר? *** הסנאי מופיע בחיינו פעמים רבות כדי למסור לנו שעלינו ליהנות יותר. יכול להיות שהיינו כל כך עסוקים בלקחת את החיים ברצינות כה רבה עד ששכחנו שגם המשחק הינו חיוני. מסר נוסף שיכול להביא איתו הסנאי הוא שעלינו לבחון עניינים מעשיים כמו נושאי פרישה, ביטוח או אפילו תיקונים פשוטים. החיה הזו מלמדת אותנו כי הכנה לעתיד היא חובה. *** הסנאי יכול גם להצביע על כך שאתם צריכים לשחרר עומסים של דברים מיותרים. אלו יכולים להיות דברים שאספתם בעבר אשר מעמיסים על חייכם כעת. המחשבות, הדאגות והמתחים האלו עלולים להזיק לבריאותכם. *** אם נתקלתם בסנאי מהזן שיכול לעופף, אז הסמליות של זה יכולה להיות שמודעות חדשה מגיחה עמוק מתוך תת המודע שלכם, והיא מסמלת גם את העובדה שמומלץ לכם לסמוך יותר על האינטואיציה שלכם שתנחה אתכם. בנוסף, הסנאי המעופף הזה יכול גם לספק לכם הפרעה בדרך במידה וסטיתם מעט מהמסלול הייעודי שלכם. ***
 • סרטן - Crab
  מסרים מהסרטן: *** תנועה עם הזרימה הטבעית של הדברים תראה לכם שכל הצרכים שלכם מתמלאים. היו באמונה שיש לכם תמיכה אלוהית כעת. *** תעצימו את עצמכם באמצעות זה שתשתמשו בכל החושים שלכם במצב הנוכחי. השילוב של חוש הראייה, הריח, השמיעה, המגע והטעם יקחו אתכם אל פרספקטיבה שהיא גבוהה יותר. *** הסרטן יכול להגיע על מנת להזכיר לכם שלא כל הדרכים מובילות ישירות למטרות האישיות שלכם, ולכן לפעמים יש צורך ללכת בדרך הצדדית. לכן הסרטן מוסר לכם להעביר את המיקוד שלכם ממה שמגיע אליכם מבחוץ ומסביב פנימה אליכם, מכיוון שהחושים הפנימיים שלכם מנסים להנחות אתכם בצורה ישירה יותר. הסרטן יכול להגיע גם כדי להזכיר לכם שאמנם הקהילה חיונית לצמיחה שלכם, אך עם זאת, חשוב לא פחות הוא זמן של התבודדות עם עצמכם, ולכן אתם צריכים לזהות מתי לסגת מהקהילה פנימה אל עצמכם ולהבחין מה באמת מתאים לכם. *** הסרטן יכול גם להגיע כדי למסור לכם שזה חשוב להזין את הסקרנות שלכם בכל הרמות. חקר העולם הסובב אתכם מוביל לגילוי אופקים חדשים ולחיים תוססים יותר.
 • עורב - Crow / Raven
  מסרים מהעורב: *** יש לכם יכולות קסומות בתוככם שממתינות להתגלות ולהתפתח. תחקרו את הלא נודע. *** אל תחששו להשתמש בקול שלכם בעוצמה כדי לומר את האמת שלכם. דעו כי בכל מקרה תצטרכו לטפל בעניינים האלו על מנת להחזיר את ההרמוניה. *** ישנה טרנספורמציה גדולה שמתרחשת בתוככם כעת. תסמכו על כך שכל מה שעברתם בחייכם עד היום הכין אתכם לשינוי המשמעותי הזה. *** תאפשרו ליושרה הפנימית שלכם להנחות אתכם במצב הנוכחי. דעו שזה בטוח עבורכם לפעול בהתאם לאמת שלכם. *** תדעו שישנו איזון אלוהי בכל דבר. בלי החושך לא יכול להיות אור ובלי הרוחניות לא יכול להיות מימד פיזי. אתם מודרכים כעת. *** העורב מופיע כסימן לשינוי. כל מה שעבדתם לקראתו מתחיל להתממש כעת. העורב יכול גם להגיע כמסר לגבי הצעדים הבאים שלכם. עליכם לשים לב למחשבות שלכם ולסימנים שסביבכם. עם הופעת העורב, הסימנים יהיו מדויקים יותר עכשיו ממה שהיו אי פעם. *** העורב יכול גם להופיע כדי ליידע אתכם שאתם ממעיטים בהערכה של מה שאתם מסוגלים אליו. לכן, זהו זמן טוב לצעוד רגע אחורה ולהעריך מחדש היכן אתם נמצאים ולאן אתם רוצים להגיע. תוכלו לעשות זאת על ידי בדיקה מחדש של החלומות והשאיפות שלכם. ברגע שתהיו ברורים לגבי הרצונות שלכם, זה יהיה המפתח להגשמה של הכוונות שלכם.
 • עורבני - Jay
  מסר מהעורבני: *** זוהי תזכורת עבורכם שכל דבר שהוא בעל ערך כמו צמיחה רוחנית ומערכות יחסים דורש עבודה ותחזוק *** זוהי תזכורת לעשות דברים עד הסוף ולא להתחיל משהו ולהשאיר את הקצוות שלו פתוחים *** העורבני מגיע כדי ללמד שיעורים של הסתגלות לכל מצב תוך כדי למידה מהירה. הרוח האינטליגנטית של הציפור הזו מאפשרת לכם גישה אל זכרונות שנשכחו כבר מזמן ומראה לכם כיצד תוכלו להטמיע אותם במודעות. העורבני גם מראה שלקיחת סיכונים, ניצול הזדמנויות וגילוי אפיקים חדשים לחקר הם חלק ממהות החיים. העורבני גם מראה כיצד להשתמש בכוח של אינטליגנציה ושל אומץ, והוא גם מאזן את התכונות הללו ביחד עם שקט דיסקרטי וסבלנות רבה. הוא גם מגיע כדי ללמד אתכם להיות נועזים וסקרנים ומבקש שתצאו החוצה ושתתתחילו לחקור ולהסתגל למצבים חדשים. *** מה מסמל עורבני כחול: העורבני הכחול מאמץ למידה, רעיונות חדשים ותפיסות חדשות. האינטליגנציה היצירתית של הציפור הזו חושפת גם את הקשרים הקדושים עם כל הדברים. הוא מראה שהצמיחה המנטלית מסייעת לצמיחה הרוחנית. עם הנוכחות של העורבני הכחול מרכזי האנרגיה של הראש יוכלו להיות מופעלים עקב חשיפה אל ידע רוחני חדש.
 • עז - Goat
  מסרים מהעז: *** כן! אתם נמצאים בדרך הנכונה, גם אם זה נראה כרגע שלא תצליחו להגיע לאן שאתם רוצים מהמקום שבו אתם נמצאים. דעו שאם תמשיכו לנוע קדימה בכיוון שבו אתם הולכים אתם תגיעו אל היעד שלכם. הבסיס כבר ישנו שם. *** העז מגיעה כדי למסור שזהו זמן טוב להתחיל לטפס ולהתאמץ מחדש. עליכם לתכנן את המסלול שלכם ולקחת את הזמן שלכם. שימו לב טוב למה שעומד לפניכם כדי שתוכלו להיות בטוחים בדרך שלכם. העז מגיעה כדי למסור שזהו הזמן למתוח את עצמכם כדי שתוכלו להגיע למטרות חדשות וגבוהות יותר. *** העז יכולה גם להגיע כדי למסור שעליכם לסמוך על היכולת שלכם לנחות על הרגליים. האמונה בעצמכם ובכישורים שלכם זהו כלי רב עוצמה שזמין לכם בכל עת. עליכם להתקדם צעד אחד בכל פעם. *** מסר נוסף של העז הוא ש'השמיים הם הגבול'. הרשו לעצמכם להגיע למטרות גבוהות. האדם היחיד שעוצר תכם הוא אתם בעצמכם, לכן עליכם להאמין בכוח שלכם ולהתקדם בחייכם. *** העז יכולה להגיע גם כדי לבקש לצמצם קצת את תחושת האגו. וודאו שאתם לא מפצים באמצעות האגו שלכם על תחושה של חוסר ערך בסיסית. הקדישו זמן לעבודה על בעיות ההערכה העצמית שלכם, וזכרו שאתם הילדים של היקום ושל האלוהים. *** האם אתם מתעקשים ללכת עם הראש נגד הקיר? קחו צעד אחורה, התארגנו מחדש, ותיגשו לעניין מכיוון קצת אחר.
 • עכביש - Spider
  מסרים מהעכביש: *** תבחנו את העתיד שאתם טווים כעת, האם הוא כולל את החלומות הכי גדולים שלכם? *** שום דבר הוא לא בלתי אפשרי עבורכם! *** העכביש מפנה את תשומת הלב שלכם ליצירתיות שלכם שנימצאת בשיאה בזמן הזה. לכן, עליכם לאמץ את הרעיונות והחלומות שלכם ולנקוט בפעולה. כמו כן, בזמן שאתם עושים זאת, אתם צריכים גם לקחת את הזמן כדי למצוא את האיזון בין העבר שלכם לעתיד שלכם ולגלם אותו בזמן ההווה שלכם. בראש ובראשונה, העכביש מביא איתו את המסר שאתם טווים את הרשת שלכם בחיים ושהמציאות שלכם נוצרת על ידיכם בכל רגע. כלומר העכביש כאן כדי להבהיר לכם שמה שאתם רואים לפניכם הינו תוצאה של המחשבות שלכם ולכן אם המציאות הנוכחית שלכם לא מתאימה לכם, אז הגיע הזמן שלכם לחולל בה שינויים.
 • עכבר - Mouse
  מסרים מהעכבר: *** פוריות, שפע והתרחבות נמצאים כעת בהישג ידכם. השתמשו באנרגיה הזו כדי לייצר רעיונות חדשים, התפתחות, יצירתיות וקשרים חברתיים. יש מספר של הזדמנויות שזמינות עבורכם כעת. *** העכבר מבקש מכם להסתכל על מה שנמצא ממש מול העיניים שלכם ואז לפעול בהתאם. העכבר יכול גם להגיע על מנת להזכיר לכם לא להזניח את הדברים הטריוויאליים אך ההכרחיים בחיים, כי ייתכן שאתם מרוכזים מידי בזמן הזה בפעילות אחת או שתיים בלבד. במקרה כזה העכבר מאיר על כך שאתם מזניחים את שאר ההזדמנויות המקיפות אתכם. העכבר יכול גם להגיע כדי ליידע אתכם שאתם מנסים לעשות יותר מדי דברים בו זמנית. *** העכבר יכול להגיע כדי למסור לכם שכדי שתוכלו להשיג את הדברים הגדולים בחיים, לפעמים אתם צריכים להיות מרוכזים בדברים הקטנים. לכן הישארו מחוברים לרגע הנוכחי.
 • עטלף - Bat
  מסרים מהעטלף: *** כדי שתוכלו להפוך את המצב הזה על פיו אתם צריכים לדבר על הרגשות שלכם. שתפו חבר/ה במה שאתם מרגישים. *** החשיבה החיובית שלכם, התפילות שלכם וההצהרות החיוביות הביאו אתכם למסלול הנכון עבורכם. דעו כי עוזרים לכם ומדריכים אתכם כעת בתהליך השינוי שאתם עוברים. *** העטלף מגיע אל חייכם כמעט תמיד על מנת להודיע שאתם נמצאים בתהליך שינוי משמעותי, לכן עליכם לשים לב אל הסימנים שמקיפים אתכם. הסימנים האלו יכולים להגיע באופן פיזי, מנטלי, רגשי או רוחני. העטלף מסמל מוות של חלק מסוים בעצמי שלכם אשר כבר לא משרת את מי שאתם הופכים להיות. לכן ההמלצה עבורכם בזמן הזה היא להקשיב ולפעול לפי רעיונות, תחושות וגם רגשות שהם חדשים ולא מוכרים עבורכם. השינוי הזה עלו להיות קצת כואב אם תנסו לעכב אותו. אבל לעומת זאת, אם תחבקו ותקבלו אותו, היקום יעשה את כל מה שהוא יכול על מנת שהשינוי הזה יהיה כמה שיותר קל עבורכם. *** העטלף יכול גם להגיע כדי להזכיר לכם להמשיך ולעשות את תהליכי הצמיחה וההתפתחות הרוחניים שלכם באמצעות השחרור של האגו. תוכלו לעשות זאת באמצעות עבודה על המחשבות והאמונות שלכם באופן קבוע, עשיית עבודה פנימית, אהבה של האויבים שלכם באופן בלתי מותנה והזנה של תהליכי צמיחה אישית בכל האופנים שלהם. העטלף מזכיר לכם שאם תקפידו להישאר נוכחים בהווה, הכל יתבהר עבורכם. *** העטלף גם יכול להגיע לפעמים על מנת להראות לכם שאתם מאפשרים לפחדים שלכם להציף אתכם. העטלף מזכיר שאין לכם מה לפחד, אלא מפני ה"פחד" עצמו.
 • פיל - Elephant
  מסרים מהפיל: *** הפיל מוסר לכם שאתם יכולים להתמודד עם כל מכשול שנמצא בדרככם כרגע. זה לא מסובך כמו שאתם חושבים. *** יש ברשותכם כבר את כל הכלים הדרושים לכם כדי להשיג את מה שאתם רוצים. פשוט תלכו על זה. *** הנחישות והנאמנות שלכם הם המפתח בשלב זה. אל תוותרו! ההצלחה קרובה אליכם מאוד. *** הקשיבו היטב, התשובות שלם נמצאות בהישג יד. *** הפיל מזכיר לנו שעלינו לדאוג לעצמנו קודם לפני שאנו מושיטים יד ולעזור לאחרים. לכן הוא מלמד אתכם שעליכם להקדיש זמן לטיפוח עצמכם תחילה. הפיל גם מזכיר לכם שיש לכם את האינסטינקטים אשר יובילו אתכם לאן שאתם צריכים ללכת. הוא גם יראה לכם אילו חלקים בעצמכם זקוקים להזנה. יכול להיות שהייתם מבודדים מהמשפחה שלכם וכעת זה הזמן למצוא את הדרך הביתה. *** הפיל גם יכול למסור לכם שעליכם לשנות את נקודת המיקוד שלכם כדי שתוכלו לראות את התמונה המלאה. במקרה הזה, נקודת מבט צרה מידי עלולה לגרום לכך שתפספסו משהו חשוב. לפעמים הפיל יכול גם להופע כדי לסמל שעליכם לחשוף זיכרונות קבורים מהעבר על מנת שתוכלו לשחרר אותם.
 • פלמינגו - Flamingo
  מסרים מהפלמינגו: *** האהבה והאושר הם שלכם ונמצאים כאן כדי שתקבלו אותם. פתחו את ליבכם ותאפשרו לעצמכם להאמין שזה אפשרי עבורכם. *** השתמשו באינטואיציה שלכם כדי לסנן ולהבחין במה שבאמת קורה בחיים שלכם כרגע. התמקדו בריפוי הרוחני שמתרחש ובשיעורים שהוא מכיל בתוכו. *** זהו הזמן להביא חיים חדשים, רעיונות ואנשים חדשים אל חייכם. זהו סופו של שלב אחד ותחילתו של משהו חדש ובהיר יותר. *** הפלמינגו מעודד אתכם להפוך לתוססים יותר וחברתיים יותר, ליהנות באמת מחברתם של אחרים ולקחת פסק זמן כדי לשחק. *** הפלמינגו מזכיר לכם ליצור קשר עם הרגשות שלכם. כדי שתוכלו לעבד את הרגשות שלכם עליכם ראשית כל לאפשר לעצמכם להרגיש. הפלמינגו יוכל לאפשר לכם לצמוח באמצעות שחרור הבעיות שלכם. כאשר אתם חוסמים דברים ולא נותנים להם ביטוי, אז אתם עלולים למצוא את עצמכם מגיבים מתוך לחץ במקום לפעול כראוי ומתוך תכנון ומחשבה. לכן הפלמינגו נמצא כאן כעת כדי לסייע לכם לשחרר את הרגשות שלכם כך שתוכלו לחזור אל האיזון שלכם. *** הפלמינגו יכול להגיע גם כדי למסור לכם שהגיע הזמן לצאת ולהתחבר עם אנשים, הגיע הזמן לעשות קצת כיף בחיים שלכם. האינטראקציה החברתית תוכל לעזור לכם להשתחרר ממצבי לחץ ולהשלים עם שינויים שמתרחשים בחייכם. הפלמינגו מביא איתו גם רעיונות ואפשרויות חדשות שיוכלו להגיע אליכם בזמן שאתם נמצאים בחברת אנשים אחרים. זה גם יוכל לאפשר לכם למצוא איזון ולהכיר תודה על כל מה שיש לך, וזה יוכל לתת לכם הערכה גדולה יותר מהסובבים אתכם. *** הפלמינגו יכול גם להגיע כדי למסור לכם שאתם משתלבים קצת יותר מדי בזמן הזה, כלומר עליכם לאפשר לעצמכם להיות שונים ולחשוב בעצמכם. טוטם הפלמינגו מנחה אתכם כעת לשמור על האינדיבידואליות שלכם גם כשאתם בתוך ההמונים.
 • פרה - Cow
  מסרים מהפרה: *** הניסים הם בלתי מוגבלים! האמינו! *** הפרה באה להדריך אתכם לצעוד בקלילות בדרך שלך. בדרך זו, תוכל להשאיר את האחרים ללא פגע כאשר אתם מבקשים להגיע למטרתכם. בנוסף, הפרה מזכירה לכם שהתקדמותכם אל עבר מטרתכם זה משהו שאמור ליצור הגנה על הסביבה, על תושביה ועל האיזון הרגשי של הסובבים אותך. לפיכך חיית רוח זו מזכירה לך לשקול היטב את המהלך הבא שלך. *** לחלופין, הפרה יכולה להזכיר לכם שזה חיוני לתת בזמן שאתם מקבלים. על ידי שיתוף העושר והשפע הנוכחי שלכם, תפנו מקום לעוד מהדברים האלו. כשתתחברו אל מקור האנרגיה של הבריאה, תוכלו לחוות שפע ומלאות. במקרים מסוימים, הפרה יכולה גם לסמל קשר עמוק עם כדור הארץ ועם איכויות היצירה וההתחדשות של כדור הארץ. ובמקרה הזה הפרה מייצגת תקופה של קסם והתמרה.
 • פרפר - Butterfly
  מסרים מהפרפר: *** טרנספורמציות גדולות מתרחשות כעת, והתוצאה יכולה להיות שונה ממה שאתם מצפים. *** באופן כללי, הפרפר תמיד מסמל הגעה של שינוי אל חייכם. הפרפר מבקש מכם לאמץ את השינויים הללו בסביבתכם ובגופכם הרגשי. השינוי הפיזי הזה של האנרגיה סביבך נוטע שורש ומתרחב בדרכים שעשויות להפתיע אתכם. כמו כן, עליכם לשחרר כל ציפייה שיש לכם לגבי התוצאות של השינוי הזה. אל תנסו לשלוט בזה. הפרפר מבקש מכם לאפשר לשינוי הזה להתרחש אצלכם ובסביבה שלכם, ומעל הכל, הפרפר מבקש שתשמרו על אמונתכם. *** משמעות פרפר עשויה גם להזכיר לך לקום ולהיות בתנועה. הריקוד מביא את המתיקות של החיים. הפרפרים יביאו צבע ושמחה לחייכם. הביטו בהם וזכרו מהי שמחה. חבקו את זה בכל ליבכם. *** הפרפר יכול גם לבוא כדי להזכיר שכולנו נמצאים במסע ארוך של הנשמה. כתוצאה מההרפתקה זו אנו נתקלים באינסוף פניות, תזוזות ותנאים שיגרמו לנו להשתנות ליצורים מפותחים יותר. בסופו של דבר, בסוף מסעות הנשמה שלנו, אנו בהכרח נשתנה ונהיה שונים לגמרי מהמצב שבו שהתחלנו את הדרך.
 • פרת ים - Manatee
  המסרים של פרת הים: *** תשחררו את הצורך מלשלוט בתוצאה ותאפשרו ליקום ליצור את הפתרון. *** תתמסרו למה שמתרחש בחייכם כעת, תשלימו עם המצב במקום להיות במאבק מול זה ותקבלו את מה שאינכם יכולים לשנות. *** היו סתגלניים וגמישים אבל מבלי לאבד את עצמכם בתהליך. תקבלו את החיים תחת 'התנאים שלהם'. *** תקבלו את המצב כפי שהוא, במקום להיאבק כדי לשנות אותו. *** תקבלו ותבטאו את הרגשות שלכם באהבה. *** פרת הים מזכירה לנו שהגיע הזמן להאט ולעבור דרך הרגשות שלנו. פרת הים מנחה אתכם לתת לרגשות שלכם לשטוף אתכם על מנת שתוכלו להרגיש את כל מה שמפעפע שם. באמצעות זה שאתם מאפשרים לעצמכם להרגיש, אתם גם מאפשרים לעצמכם להתקדם. כשאתם מתקדמים עם חיית הטוטם הזו, אתם משחררים את המטען הרגשי הישן שכבר אינו משרת אתכם, וזה יוכל לפתוח בפניכם מגוון חדש ורחב של אפשרויות. *** פרת הים מביאה מסר גדול של אמון. כאשר אתם מרשים לעצמכם להתקדם לאט ובכוונה צעד אחד בכל פעם, אתם תגשימו את המטרות שלכם. עליכם לסמוך על הדרך שלפניכם, ועליכם גם לקבל את ההדרכה שמגיעה אליכם כדי שתוכל להביא אתכם ליעדים שלכם. *** פרת הים גם מזכירה לכם להשתמש בכל המתנות שלכם, כולל הרוחניות. אתם תוכלו למצוא את התשובות שלכם בשילוב של האינטואיציה, הרגשות והחושים הפיזיים שלכם.
 • צב - Turtle
  מסרים מהצב: *** קחו את הזמן במה שאתם עושים כדי שתוכלו להבחין בפרטים הקטנים. *** אתם יכולים לסמוך על המסר שקיבלתם מההדרכה שלכם, הוא אכן נכון ואמיתי. *** הצב מביא איתו את המסר ש"איטי ויציב מנצח את המירוץ". לכן כדאי לשים לב טוב לפרטים בפרויקט הנוכחי שלכם ולקחת את הזמן שלכם איתו. כלומר אל תתפתו לדלג על שלבים או לעשות קיצורי דרך, כי אתם תגיעו ליעד! הצב גם מנחה אתכם לסמוך על התהליך ולהישאר נוכחים ברגע הזה. הצב גם מלמד שגדול יותר, חזק יותר ומהיר יותר אלו לא תמיד הדרכים הטובות ביותר להגיע ליעדים שלכם. *** כשהצב מופיע בחייכם, זה יכול להיות גם סימן שעליכם לקרקע את עצמכם ואת האנרגיה שלכם לכדור הארץ. הקירקוע (או בעברית גראונדינג) זוהי הדרך הטובה ביותר להגן על עצמכם ולהישאר ממוקדים בהווה. *** במקרה שזהו צב ים: *** צב הים מביא איתו את המסר שההתקדמות שלכם במאמצים היצירתיים צפויה להיות חלקה הרבה יותר, כלומר שתתקלו בפחות התנגדות למאמצים שלכם וזה יאפשר לכם לסיים את הפרויקטים שלכם ללא הפרעה. צב הים יכול גם להגיע כדי לבקש מכם לאזן את היצירתיות שלכם גם עם פרקטיות. עליכם לשקול את שני ההיבטים הללו אם אתה רוצים להיות פרודוקטיבים. כלומר עליכם לתכנן את הדברים קצת יותר בזהירות ולהיות סבלניים. צב הים יכול גם להגיע על מנת להתריע אתכם שאתם מסתמכים חזק מדי רק על פוטנציאל אחד או שניים, ולכן אתם צריכים להרחיב ולהגדיל את הפרודוקטיביות שלך על ידי הוספת עוד כמה אפיקים.
 • צרעה / דבור - Wasp
  מסרים מהצרעה/דבור: *** תעבדו בעבור המטרות שלכם ואז המטרות שלכם יעבדו בשבילכם. כל הדברים הטובים שאנחנו בונים לבסוף בונים אותנו. *** הצרעה מגיעה כדי להזכיר לכם שרק חשיבה על החלומות שלכם לא יגרמו להם להתגשם באותה המהירות כמו ללכת ולהפעול למען הגשמתם. הצרעה מוסרת לכם שכעת זהו הזמן ללכת ולהכין תוכנית פעולה. לאחר שהכנתם תוכנית תתחילו לפעול להגשמתה ואל תתנו לשום דבר לעצור מבעדכם. ההגשמה של המטרות שלכם דורשת התמדה, רצון ופעולה ולכן עליכם לרתום את התשוקה שלכם לכיוון המציאות אותה אתם מבקשים ליצור. *** ההתנגדות לשינוי עלולה לחבל בכם, ולכן זהו הזמן לאפשר לעצמכם את האמונה שהכל אפשרי עבורכם ושאתם ראויים להגשים את כל משאלותיכם ואת כל החלומות שלכם. הצרעה מבקשת מכם להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמכם שאתם יכולים להיות!
 • קוף - Monkey
  מסר מהקוף: *** היום זהו יום המזל שלכם! תיהנו מכל המזל שזורם בדרככם. *** הקדישו את היום להתבוננות שקטה. ישנה היום חוכמה שתוכלו ללקט מההתבוננות בסביבתכם. *** השתמשו בכושר ההמצאה שלכם! המצב הנוכחי מצריך מכם הסתגלות וחדשנות. העריכו את הדברים מחדש ותבחרו את דרך הפעולה שלכם. *** הקוף מכיר בכך ששובבות ובידור הינם מועילים לנשמה, ולכן מזכיר לכם שכדאי לכם לכלול את הדברים האלו בחיי היומיום שלכם באופן קבוע. לקופים יש יכולת חזקה לחמלה, הבנה וחיבור, וכל אלה הם גם חלק מההרכב החברתי האנושי שלנו, לכן הקוף כאן כדי להזכיר לנו שהמסע שלנו על הפלנטה הזה אינו מסע בודד. כשזה מגיע לפתרון בעיות, הקוף מדגים איך ניתן להשתמש בכושר ההמצאה והתושייה כדי לפתור בעיות שונות. *** הקוף מגיע גם כדי לסמל את היכולת למצוא פתרון לכל סוג של בעיה. כשאתם כנים עם עצמכם אז תוכלו לפתור כל בעיה שתיתקלו בה. הקוף מגיע כדי לוודא שאתם מודעים לכל האפשרויות הקיימות עבורכם ולכל ההשלכות של האפשרויות הללו.
 • קיפוד - Hedgehog
  מסרים מהקיפוד: *** לפעמים אתם פשוט צריכים להרפות ולסמוך על היקום. נסיון לאלץ תוצאה מסוימת כרגע לא תביא תועלת. *** פתחו את עצמכם לקבל! מה שביקשתם מתגשם כעת. תפעלו על פי הרעיונות והאינטואיציות שלכם. *** הקיפוד מגיע כדי להזכיר לכם שגם אם אתם מרגישים שאחרים לא מבינים אתכם או מבינים את מה שאתם עושים, זהו לא תירוץ כדי להתכדרר או להסתתר. יכול מאוד להיות שתזדקקו לקצת 'ספייס' כרגע, אך הקיפוד מתעקש שהעולם זקוק למתנות שלכם ולכן הוא מנחה אתכם להתחיל ולשתף אותן שוב. במילים אחרות, היו עצמכם ואל תיקחו את הדברים באופן כל כך אישי. במיוחד כאשר הסובבים אותך לא יכולים לראות מהן הכוונות שלכם או לא מבינים את דבריכם. במילים אחרות, החיה רוחנית הזו מבקשת מכם להכיר בכך שיכולת ההבנה של הסובבים אתכם נובעת לרוב מהמציאות שלהם ומהמקום שבו הם נמצאים בעצמם.
 • קנגורו - Kangaroo
  מסרים מהקנגורו: *** ההליכה עם הזרם היום תביא אליכם תגמול גדול. *** תבטאו את הכרת תודתכם בכל האופנים היום. *** הגיע הזמן להתרחק מהסיטואציה הנוכחית ולשחרר אותה. *** הקנגורו כאן כדי להזכיר לכם שאתם יכולים לנוע רק קדימה כעת. ולכן, ברגע שאתם משיגים את המומנטום שלכם, המשיכו להתקדם ולעולם אל תסתכלו אחורה. דעו כי להתקדם קדימה זה מספיק לכעת, ואתם לא בהכרח צריכים לראות את שאר הדרך בבהירות כרגע. מה שנדרש כעת הוא רק תנועה קדימה, וככל שהיא מתרחשת בקפיצות גדולות יותר כך זה טוב יותר. *** הקנגורו יכול גם לסמל שפועל בחייכם כעת משהו במחזור של תשעה חודשים, ולכן הפרויקט הנוכחי שלכם ייקח תשעה חודשים להבשיל ולהביא לכם את התוצאות הטובות המצופות. התחייבו באופן מלא לפרויקט הזה שלכם. *** הקנגורו יכול להגיע גם עם המסר שהגיע הזמן לברוח ממצב קשה. תאפשרו לאינסטינקטים שלכם להדריך אתכם ולהוציא אתכם מהמצב הזה.
 • שועל - Fox
  מסר מהשועל: *** הסתגלו לסביבה שלכם והתמזגו בתוכה. השתמשו בסביבה ובנסיבות שלכם לטובתכם. *** היו נחושים ותתמקדו בעוצמה על מנת שתוכלו להגשים את הרצונות שלכם היום. *** הנסיבות הנוכחיות מחייבות אתכם לגשת אליהן באופן שונה ממה שהייתם נוהגים בדרך כלל. הגיע הזמן לנסות זווית חדשה. *** השועל מביא איתו מסר שהפתרון לבעיה שלכם נמצא בהישג יד. לחיה הזו יש את כושר ההמצאה לפתור כל בעיה שהיא. עם זאת, במקרה הזה, הוא מנחה אתכם לבדידות ולשקט עד שתוכלו לראות את הדרך החוצה. שילוב בריא של התמדה וסבלנות יביא לאיזון שיפרק את הבעיה לגורמים עד שהיא תיפתר. *** השועל יכול גם להגיע על מנת להדגיש את הקושי שיש לכם כעת להסתגל לתנאי חיים או עבודה חדשים. כאשר השועל הערמומי חוצה את דרככם, זה יכול להיות איתות בשבילכם לפקוח את העיניים. כלומר, אתם יכולים לראות את המצב כפי שהוא, ולא כפי שאתה רוצה שהוא יהיה. כאשר אתם מוצאים את עצמכם בעמדה או בסביבה שהיא מאתגרת, הרשו לעצמכם להיות זורמים וסתגלנים. השועל כאן כדי להזכיר שיש לכם את כל הכלים ואת כל המשאבים שאתם זקוקים להם כדי להפוך ולפתור כל סיטואציה של בעיה עם כסף, קריירה או קשיי חיים אחרים.
 • שור - Bull
  מסרים מהשור: *** זהו הזמן להיות עסוקים וליצור, יש לכם עבודה לעשות. *** תעמדו על שלכם, אתם יכולים לעשות את זה! או במילים אחרות, הפסיקו להקשיב לאחרים והאמינו בעצמכם. בנוסף, תנו אמון בתוכניות שתיכננתם וביעדים שהצבתם לעצמכם. השור יכול גם להעצביע על כך שהצלחתם להגשים את רצונותיכם. *** לחלופין, השור יכול גם לשקף את הצורך בהקרבה לטובת הכלל. או במילים אחרות, תצטרכו לוותר על משהו על מנת להשיג את מה שאתם רוצים.
 • שלדג - Kingfisher
  מסרים מהשלדג: *** החלומות שבליבכם צריכים להוביל לכם את הדרך, ולא הפחדים שבראש *** עשו הכל במתינות *** השלדג מאפשר לכם להגיע למעמקים. הוא מעודד אתכם להתגבר על הפחד שלכם מהלא נודע ולצלול למשהו חדש. מסר נוסף שהציפור הראוותנית הזו מעבירה הוא שאתם צריכים להקשיב לחזיונות ולחלומות שלכם. יכול להיות שחלום מסוים חוזר על עצמו בחיים שלכם; במידה וזהו המצב השלדג מבקש שתבחנו אותו מקרוב כדי למצוא מסר נסתר. *** השלדג מזכיר לכם לשים לב היטב למה שקורה סביבכם. הוא יכול גם למסור שעושר ושפע מגיעים אליכם. לאנשים שעוברים משבר פיננסי כלשהו, השלדג מבקש שתחזיקו מעמד כי הסטטוס שלכם עומד להשתנות. בנוסף, אם אתם עומדים בפני זמנים סוערים, אתם יכולים לשמוח מלראות את השלדג, מכיוון שהוא מסמלת שלום. *** השלדג יכול גם להגיע כדי לדחוק בכם ליצור חיים מאוזנים. יכול להיות שיש לכם הרבה דברים הקשורים לעבודה שמושכים את תשומת הלב היקרה שלכם ואין לכם זמן לאנשים החיוניים בחייך. השלדג שמגיע אליכם מעודד אתכם לנקוט בפעולה עכשיו כדי להחזיר את תחושת השליטה שלכם. זה יוכל להביא את האיזון הדרוש אל כל תחומי החיים שלכם.
 • שפירית / שפרירית - Dragonfly
  מסרים מהשפירית: *** הקפידו לקחת את הזמן כדי לדמיין את התוצאות החיוביות שאתם רוצים להשיג. *** כשהשפירית מגיעה אל עולמכם, היא מבקשת שתשימו לב אל הרצונות העמוקים שלכם, ושתהיו גם מודעים אל התוצאות שאתם רוצים להשיג. היא מראה לכם ש'מה שאתם חושבים' נמצא ביחס ישר אל מה שאתם 'רואים על פני השטח' ומלמדת שהמחשבות שלכם אחראיות על הסביבה הפיזית שלכם. לכן המסר שלה אליכם הוא שאתם צריכים לעבור דרך האשליות האלו ולהפוך באמצעות המחשבות שלכם את החלומות שלך למציאות. *** השפירית יכולה גם להגיע כדי למסור לכם שעליכם לחיות את חייכם במלואם עם כל מה שכבר יש לכם. תמצאו את ההרגלים שלכם שדורשים שינוי, ורק אז תוכלו להגשים חיים של שפע. השתמשו בחיית הטוטם הזו כדי להדריך אתכם דרך האשליה ולקראת מסלול השינוי שאתם מבקשים. השפירית תוכל להביא את האור ואת הצבע של השינוי אל חייכם. *** השפירית עשויה גם להגיע כדי למסור לכם שהגיע הזמן לקבל החלטה שדחיתם ולהתקדם הלאה. ההזדמנויות זמינות רק לתקופה מוגבלת, וההזדמנות הנוכחית הזו שהופיעה בקרוב תסגור את שעריה. *** במקרה שבו השפירית נוחתת עליכם, זהו סימן לבאות. היא מנבאת מזל טוב מאוד שיגיע אליכם.
 • תוכי - Parrot
  מסרים מהתוכי: *** מה שפעם חשבתם עליו כעל בלתי אפשרי, עכשיו אפשרי! לכו על זה! *** התוכי מבקש מכם להישאר עירניים. רעיונות חדשים שיכולים להביא לצמיחה או כיוון חדשים נמצאים בדרך אליכם, ולכן התוכי מבקש שתהיו ערניים ושתשימו לב. ישנם סימנים ואותות סביבכם, וכשחיית הטוטם הזו לצידכם, אז כעת הכל אפשרי. זהו הזמן המושלם ללכת אחרי החלומות שפעם חשבתם שהם בלתי אפשריים עבורכם. *** התוכי יכול גם להגיע כדי לבקש מכם ללמוד מיומנויות של שפה חדשות. *** התוכי יכול גם להופיע כדי להצביע על כך שהדיבור העצמי שלכם היה יותר שלילי מאשר חיובי לאחרונה, לכן קחו את הזמן כדי להיות מודעים למה שאתה אומרים לעצמכם.
 • תולעת האדמה - Earth worm
  מסרים מהתולעת האדמה: *** הכוח ליצור את החיים שאתם רוצים שוכן בתוככם *** הישארו חזקים גם אם יש אתגרים בדרך ואל תוותרו *** התולעת מגיעה אל חייכם כדי לבקש מכם לחפור עמוק באמצעות זה שתתבוננו בתוך עצמכם כדי לגלות את החוזקות ואת הפוטנציאלים שלכם. היצור הקטן הזה מציע לכם לא להחליק את הבעיות שעמן אתם מתמודדים, אלא במקום זאת תתמודדו איתן. *** התולעת מסמלת גם פוריות. כשאתם נפגשים עם החיה הזו זהו מסר עבורכם שאתם לא מספיק פוריים כפי שאתם אמורים להיות. היא מבקשת מכם להעריך מחדש את חייכם ולשפר את התחומים שבהם אתם לא משיגים הרבה. התולעת מסמלת גם את האיחוד ההרמוני שבין האלמנטים הזכרי והנקבי בתוככם. *** התולעת מגיעה על מנת ללמד אתכם לדאוג לסביבה שלכם באמצעות זה שתעסקו במלאכות כמו גינון ונטיעת שתילים ועצים, גם במקרה שיש לכם רתיעה או פחד מזה. היא מבקשת מכם גם לדאוג לעוד יצורים שחיים בסביבה שלכם ולהכיר בכך שהטבע הינו חלק אינטגרלי מהחיים שלכם. *** התולעת יכולה גם להגיע כדי לבקש מכם לסמוך על מה שאתם מרגישים ולפעול בהתאם לזה. היא מעודדת אתכם לסמוך על תחושה פחות טובה שיש לכם בקשר לאדם מסוים או למצב מסוים.
 • תן - Jackal
  מסרים מהתן: *** זכרו תמיד שהצלחה גדולה מתחילה בהישגים קטנים. *** הכי חשוב, זה שתהיו הגיבורים של הסיפור שלכם, ולא הקורבנות. *** כשאתם נתקלים בחומה, אל תשליכו את החלומות ואת החזונות שלכם. *** באופן כללי, התן מסמל תושייה. כאשר הוא מופיע לפניכם, הוא מלמד אתכם לחשוב מחוץ לקופסה, להעלות רעיונות חדשים ולדמיין את כל הדרכים האפשריות להשיג את המטרות או הרצונות שלכם. התן גם מנחה אתכם להיכנס אל המשחק כאשר ההזדמנויות מופיעות בפניכם. החיה הזו עשויה גם לבקש מכם להיות יעילים יותר בדברים שאתם עושים. *** התן מסמל גם התבודדות. המפגש איתו יכול להיות סימן לכך שבילוי של זמן מה לבד יוכל לסייע לכם להגדיל את הפרודוקטיביות שלכם וגם יוכל לעזור לכם למצוא פתרונות לבעיות שאתם מתמודדים איתם. *** התן יכול להגיע גם כדי לבקש מכם להיות חסרי פחד מול מצבים של מצוקה. הוא מבקש שלא תאפשרו למצבים שאתם מתמודדים איתם להרתיע אתכם מלרדוף אחרי החלומות שלכם. התן יכול גם להגיע כדי לקרוא לכם להיות נאמנים לבני הזוג שלכם.
 • תנין - Alligator
  מסרים מהתנין: *** דעו מתי זהו הזמן לרדת נמוך ולהסתיר את עצמכם עד לרגע הנכון. טיסה מתחת לרדאר זוהי הדרך הטובה ביותר עבורך להשיג את מה שאתם רוצים כעת. *** האם זהו הזמן לדאוג קצת לעצמכם? במקום לדאוג לכל מי שסביבכם, עליכם כעת להתמקד בעצמכם. תמצאו את הבטחון בצרכים ההישרדותיים הבסיסיים שלכם. *** יש לכם את ההזדמנות לפתח חוכמה חדשה כעת, אך הימנעו מכך שהחוכמה הזו לא תכלה אתכם. תלמדו כל פיסת מידע טוב לפני שתמשיכו לחלק המידע הבא. יכול להיות ששכחתם לעשות אינטגרציה לדבר מה. *** התנין כאן על מנת להזכיר לכם לחפש הזדמנויות להטמיע ידע וחוכמה חדשים. הוא מייצג את כל הכוחות היצירתיים חסרי המעצורים של העולם, כולל הזעם והאכזריות של האנרגיה הראשונית של הזוחלים, ולכן הוא השומר והמגן על כל הידע. הוא כאן כדי למסור לכם שזמן זה זהו סיום של תקופה אחת בחייכם והתחלה של משהו חדש. *** כאשר התנין מופיע בחייכם, זוהי תקופה חדשה של צמיחה והתחדשות עבורכם. עליכם לאפשר לעצמכם זמן כדי לשלב את כל השינויים ולשמור על עצמכם מאוזנים במהלך התקופה הזו. *** התנין יכול גם להגיע כדי ליידע אתכם שהייתם קצת שאננים מדי לאחרונה. הדברים אמנם התקדמו, אך בקצב איטי, ולכן הגיע הזמן לנער קצת את העניינים. תתכוננו לקצב תנועה מהיר יותר. *** התנין מגיע גם כדי למסור לכם שעליכם לעכל כמו שצריך את כל מה שלמדתם וחוויתם בתקופה האחרונה. אתם צריכים לשלב את כל אלו כמו שצריך לפני שאתר מתקדמים ועוברים למשהו חדש.
 • תרנגולת - Chicken
  מסרים מהתרנגולת: *** שימו לב והקשיבו היום טוב לפני שתגבשו דעות או מסקנות. *** פתחו דלתות חדשות, עשו דברים חדשים, המשיכו להתקדם. הסקרנות תוכל להוביל אתכם אל דרכים חדשות! *** המאמץ המתמשך הוא המפתח למיצוי הפוטנציאל שלכם. נדרשים כעת רצון ותשוקה על מנת שתוכלו להמשיך ולהתקדם למטרות שלכם. *** התרנגולת נמצאת כאן כדי לבקש מכם להקדיש זמן להערכה עצמית. היא מזכירה לכם שעליך להתחיל ולהקשיב לרגשות שלכם על מנת לגלות מה נמצא בעומקם. לכן עליכם לשאול את עצמכם האם אתם מגיבים לנסיבות שסביבכם לפי מה שמנחה אתכם ליבכם, או, שהאם ראשם הוא זה שבשליטה וגורם לדברים לצאת משליטה. כאשר אתם מוצאים את עצמכם במקום הזה של חוסר שליטה, התרנגולת באה כדי לבקש מכם לקחת צעד אחורה. בנוסף, היא מבקשת מכם לוודא שאתם מעוגנים בליבכם. כי רק אז תוכלו לגשת לבעיה שלכם מהמקום הרוחני ולראות מהו הצעד הבא שלכם.

החיות הן מורות מדהימות עבורנו, והן מתנה מופלאה שקיבלנו מהבריאה אל חיינו.
חיות הטוטם מלוות אותנו לאורך חיינו ותומכות בנו באמצעות האיכויות הייחודיות והעוצמות שכל אחת מהן נושאת איתה. יכולים להיות לנו כמה סוגים של חיות שילוו אותנו.

יש חיות שילוו אותנו כחיית טוטם למשך כל חיינו ויש כאלו שילוו אותנו במהלך פרקי זמן קצרים ובתקופות ספציפיות. כאשר חיה מסוימת נכנסת אל חייכם זה בדרך כלל לא במקרה.

אתם מוזמנים להיעזר בפירושים שכאן כדי לגלות מהם המסרים והמתנות שאותה החיה מבקשת להביא אליכם.

חיפשתם חיית טוטם ולא מצאתם אותה כאן בדף?
מוזמנים לשלוח לי הודעה ואשמח להוסיף אותה :)

תודה על פנייתך, הפרטים נשלחו בהצלחה!

הקרדיט למסרים: הפירושים של המסרים מהחיות מתורגמים מתוך האתר: https://www.spirit-animals.com

bottom of page