BLING-GLOW.png

קורס קלפי מסר

קלפים1_ps_רקע_שקוף.png

עם דקלה פאינרו

קורס קלפי מסר עם דקלה פאינרו
קלפי הדרכת הלב

לשאלות מוזמנים לכתוב כאן:

תודה על פנייתך, הפרטים נשלחו בהצלחה!

 < קורס בפורמט דיגיטלי >

אני מזמינה אתכם להצטרף אלי לקורס קסום וייחודי לפתיחת קלפי מסר - Oracle cards

הקורס הוא בפורמט של קורס דיגיטלי כך שתוכלו לצפות בו מכל מקום ובכל זמן.

בקורס תוכלו ללמוד את כל מה שאתם צריכים כדי שתדעו ותוכלו לפתוח בקלפים. בקורס נלמד איך לעבוד עם כל סוג של קלפי מסר (ולא נתמקד בחפיסה מסוג אחד ספציפי). אם תמיד רציתם ללמוד איך לעבוד עם קלפי מסר, או שכבר התחלתם לעבוד איתם ואתם רוצים לקחת את הפתיחות שלכם לרמה הבאה, אז הקורס הזה הוא בשבילכם! 

מה נלמד בקורס?

זהו קורס מקיף שילמד אתכם את כל מה שאתם צריכים כדי לדעת איך לעבוד עם קלפי מסר - Oracle cards. נתחיל מהבסיס - נלמד מהם קלפי המסר, איך הם עובדים, איך להכין אותם ואת המרחב לפתיחות שלנו. נמשיך עם כללי המפתח החשובים לעבודה עם הקלפים, נלמד על איך לנסח את השאלות בצורה טובה, תקבלו טיפים וכלים לאינטראקציה טובה עם האנשים שתעשו להם פריסות, נעשה פתיחות קלפים לדוגמה ונפתור אפילו אתגרים שעשויים לצוץ במהלך פתיחת הקלפים. בנוסף נלמד גם כמה טיפים שייקחו את פתיחות הקלפים שלכם לרמה הבאה שלהם! נדבר גם על עבודה עם הקלפים לפי סוגים שונים של קהלים ועל סוגי הפתיחות השונות. בקורס נעבור לעומק על פתיחת קלפים בסיסית של קלף אחד, וגם נלמד פתיחות מורכבות יותר של 3-4 קלפים, ואפילו יותר!

הקורס מבוסס על סדנאות פתיחות הקלפים הפרונטליות של דקלה שהועברו עשרות של פעמים בכל רחבי הארץ והתוכן שלו כולל את התכנים של סדנת הקלפים למתחילים ולמתקדמים.

למי מומלץ להירשם לקורס?

הקורס מתחיל ממש מהבסיס עצמו ומגיע עד לחומרים מתקדמים ולכן הוא מתאים גם למתחילים וגם למתקדמים. הוא מומלץ מאוד לאנשים הבאים:

 • אנשים שאוהבים ומתחברים לקלפים ורוצים ללמוד איך לעבוד איתם, בין עם לשימוש עצמי ובין אם לפתיחת קלפים לחברים ובני משפחה. גם אם יש לכם כבר קלפים ואתם רוצים להעמיק את הידע על איך לעבוד איתם הקורס הזה יקנה לכם ידע רב.

 • מטפלים, מאמנים, יועצים, קוצ'רים שרוצים להוסיף עוד כלי שווה וקסום לקליניקה או למרחב הטיפולים. בקורס יש התייחסות ספציפית לגבי איך מומלץ לשלב את הקלפים בקליניקה.

 • מנחי סדנאות וקורסים שרוצים להוסיף את העבודה עם הקלפים כתוספת שווה לקורסים ולסדנאות.

עם סיום הקורס תוכלו כבר לצאת עם כל הידע שרכשתם ממנו ולהתחיל וליישם אותו בחייכם ואפילו להוסיף את כלי הקלפים הקסום כתוספת לתחום העיסוק שלכם.

איך בנוי הקורס?

הקורס הוא בפורמט של קורס דיגיטלי כך שתוכלו לצפות בו מכל מקום ובכל זמן שתבחרו. הוא כולל 28 סרטוני הדרכה קצרים וממוקדים שהם בני 3-18 דקות כל אחד. הוא מחולק ל-6 מודולים (פרקים) מסודרים ומאורגנים לפי נושאים ממוקדים כך שיהיה נוח לחזור לנושא ספציפי ולצפות שוב. הוא כולל גם קבצי PDF עם הסברים על סוגי הפתיחות השונות ועם תרגילים לעבודה עצמית עם הקלפים. 

עם מה תצאו מהקורס?

עם הידע שתקבלו בקורס תוכלו לעשות פתיחות בקלפים לעצמכם וגם לאנשים אחרים. יהיה לכם ידע נרחב על איך הקלפים עובדים ואיך נכון לעבוד איתם כדי למקסם את התוצאות שתקבלו מפתיחות הקלפים שתעשו וכדי ליהנות יותר מהפתיחות. תוכלו לשלב את הקלפים בחיי היומיום שלכם, עם משפחה, חברים ובמידה ואתם כבר עובדים כמטפלים, יועצים, מאמנים או מנחי קורסים וסדנאות אז תוכלו לשלב אותם גם בעבודה עם המטופלים והתלמידים שלכם. בנוסף תקבלו בקורס גם טעימה של כלים לפיתוח האינטואיציה (החוש השישי) שלכם.

ההשקעה שלכם:

מחיר הקורס: 650₪ (ניתן לחלק לתשלומים)


🌟 מבצע מיוחד לזמן הקרוב:

מחיר הקורס + קלפי הדרכת הלב: 800₪ בלבד כולל המשלוח (במקום 890₪)

 

** ניתן לחלק לתשלומים

** לפרטים נוספים על 'קלפי הדרכת הלב' לחצו כאן.

BLING-GLOW.png

אודות המנחה - דקלה פאינרו

 

מנחת סדנאות התפתחות אישית, ומלווה תהליכי מודעות וריפוי באמצעות הקשבה רגשית, מלווה בתיקשור ובעזרת הכלים מהתטא הילינג וחיבור לילד הפנימי. מוסמכת בקורס הדגל לפתיחה בקלפים של דורין וירטו: Certified Angel Card Reader. עובדת עם קלפי המסר כבר משנת 2006 ותמיד משלבת את הקלפים הקסומים בסדנאות ובמפגשים האישיים והקבוצתיים. מנהלת קהילה של מעל כשלושת אלפים חברים שבה דקלה מעלה מסרים קסומים מהקלפים כבר מספר שנים. בנוסף היוצרת של הקלפים: 'קלפי הדרכת הלב' - קלפי מסר קסומים וייחודיים בעברית. עוד פרטים על דקלה ניתן לקרוא כאן.

 

הקורס הזה מבוסס על סדנאות פתיחות הקלפים הפרונטליות למתחילים ולמתקדמים. אחרי שהסדנאות המקוריות הועברו עשרות פעמים בכל הארץ הן השתדרגו לקורס קסום בפורמט דיגיטלי שמשלב את התכנים של שתי הסדנאות האלו בקורס המלא של קלפי המסר.

מענה לשאלות נפוצות

לשאלות נוספות מוזמנים לכתוב כאן:

תודה על פנייתך, הפרטים נשלחו בהצלחה!

קורס קלפי מסר - Oracle cards

מילה אישית מדקלה...

אני משתמשת בקלפי מסר כבר שנים רבות, עבור עצמי ועבור חברים, בני משפחה והלקוחות שלי, ויכולה להעיד שהם ממתיקים כל סיטואציה שהיא, שופכים המון אור ותובנות ועוזרים מאוד בתהליכי ריפוי, צמיחה והתפתחות אישית. אני ממליצה מאוד לכל אחד ואחת להחזיק לפחות חפיסה אחת של קלפי מסר בתיבת הכלים. 

אשמח מאוד לראותכם בקורס :)

 למי מתאים הקורס?

הקורס מתאים לכל אחד ואחת שרוצים ללמוד איך לעבוד עם קלפי מסר. הוא גם מומלץ מאוד למטפלים, מנחים, יועצים, קוצ'רים ומנחים של סדנאות וקורסים. הקורס כולל חומרים למתחילים ולמתקדמים ולא נדרשת הכנה מוקדמת אליו. 

למה כדאי ללמוד לעבוד עם קלפי מסר?

הקלפים הינם כלי מעולה שאנחנו יכולים להוסיף לארגז הכלים שלנו. בין אם אנחנו רוצים להשתמש בהם כדי לקבל עוד הדרכה עבור עצמנו, ובין אם נשתמש בהם עבור חברים, בני משפחה, מטופלים ולקוחות שלנו. הם תמיד עוזרים להתחבר פנימה, אל ההדרכה האישית וזוהי תוספת נפלאה ששופכת המון אור על כל סיטואציה.

האם הקורס מיועד לעבודה עם חפיסה ספציפית? 

בקורס תלמדו לעבוד עם כל סוג של קלפי מסר - Oracle cards. הוא לא מיועד לחפיסת קלפים מסוימת, ולכן תוכלו לעבוד בו עם כל סוג חפיסת קלפים שתבחרו. תוכלו להתחיל את הקורס כשיש לכם כבר חפיסת קלפים משלכם, ותוכלו גם לרכוש אחת חדשה לרגל הקורס. כל סוג של קלפי מסר מתאימים לקורס.

האם לומדים בקורס גם איך לעבוד עם קלפי טארוט?

לא. יש הבדל מהותי בין קלפי טארוט לבין קלפי מסר (אני מסבירה על ההבדלים ביניהם בקורס עצמו), והקורס הזה מיועד ספציפית ללימוד של איך לעבוד עם קלפי מסר.

מה כולל הקורס?

הקורס כולל 28 סרטוני הדרכה קצרים וממוקדים שהם בני 3-18 דקות כל אחד. הוא מחולק ל-6 מודולים (פרקים) מסודרים ומאורגנים לפי נושאים ממוקדים כך שיהיה נוח לחזור לנושא ספציפי ולצפות בו שוב. הוא כולל גם קבצי הדרכה בפורמט של PDF עם הסברים על סוגי הפתיחות השונות ועם תרגילים לעבודה עצמית עם הקלפים. תוכלו לצפות בקורס מתי שתרצו ומכל מכשיר שתבחרו. 

באיזה קצב מומלץ לעשות את הקורס?

מרגע ההרשמה כל הקורס והתכנים שלו יהיו פתוחים לכם באופן מלא, על מנת שתוכלו לקבוע את קצב ההתקדמות שלכם לפי מה שמתאים ונוח לכם. לכל אחד מתאים קצב אחר ולכן אני משאירה את הבחירה בידיכם. 

האם הקורס כולל שידורים חיים? האם הוא בזום?

הקורס מצולם מראש ונמצאת במערכת של קורסים סגורה. הוא לא כולל שידורים חיים במהלכו.

מה קורה אחרי ביצוע התשלום?

מספר דקות אחרי ביצוע התשלום יישלחו אליכם למייל שהזנתם הקישור לקורס, שם משתמש וסיסמה אישית, ומהרגע הזה תוכלו להיכנס ולהתחיל את הקורס.

לכמה זמן הקורס פתוח לי מרגע הרכישה?

הקורס יהיה פתוח עבורכם לשנתיים מיום רכישתו. במידה ותרצו להאריך את ההשתתפות שלכם בתום הזמן הזה מוזמנים לכתוב לי בהודעה. בכל מקרה קבצי ההדרכה והתרגול שבקורס יהיו זמינים לכם להורדה, לכן תוכלו ליהנות מהם לתמיד.

מה קורה אם יש לי שאלות במהלך הקורס?

הקורס מאוד מפורט ומוסבר וכולל גם שני סרטונים של פתירת בעיות ואתגרים נפוצים, אך במידה ויעלו לכם שאלות נוספות במהלך הקורס מוזמנים לפנות אלי עם השאלות ואענה ואעזור לכם בשמחה :)

"דקלה, תודה על המפגש המיוחד בשישי. 
אתמול כבר הספקתי לתרגל פתיחה של המלאכים השומרים. אחותי היקרה קפצה לבקר והתייעצה איתי לגבי נושא שמעסיק אותה. הצעתי לה שנשאל את המלאכים. היא היתה קצת מופתעת אבל סקרנית והסכימה. יצאה פתיחה מאוד מרגשת ומדויקת. לבקשתה עשינו פתיחה נוספת לאחיינית שלי ויצא שוב מאוד מדויק ומרגש. שיהיה שבוע נפלא!"

לייה

"היי דקלה,

אני רוצה להודות לך על יום שישי האחרון בסדנת הקלפים. הגעתי עם המון רקע בנושא הרוחניות, אך ללא רקע מסוים או נלמד בקלפים. אני חושבת שאת מדהימה, מלאת ידע ומעוררת השראה. שמחתי להכיר אותך, נהניתי להקשיב לך, למדתי המון, כבר מתחילה ליישם לפחות בכל מה שנוגע לאני הפנימי שלי. האווירה הייתה נעימה מאוד, החברה הייתה מדהימה, בנות נהדרות עם יכולות מדהימות. ממליצה לכל אחת לעבור סדנאות מהסוג הזה, סדנה מעניינת, מרעננת, שונה ופותחת כיווני חשיבה חדשים ושונים ומעל הכל כייפית ביותר."

סיגל

"תודה דקלה על סדנה קסומה ומדויקת ועל החלון הבהיר שפתח לי לעולם הקלפים והמלאכים. את מדויקת, רהוטה ומלאת ידע. נהניתי ממך ואיתך מאד. מרחבים כאלו מזמנים לעצמם את האנרגיה המתאימה ובאופן שאינו מפתיע, התקבצה קבוצה שהביאה עימה שיקופים וסינכרון שרק גרמו לכל להיות עוצמתי אף יותר. אז תודה ושוב תודה. אני מהלכת בתחושה מוגנת ונעימה, לא מפסיקה לשוחח איתם ומתרגלת. איזה כיף !!!!! 

נשיקות ובטוחה שעוד נפגש."

דנה

"דקלה היקרה,
מאד נהניתי מסדנת הקלפים - כבר כמה חודשים שאני עובדת עם הקלפים ובכל פעם רואה איך מלאכת התקשור מתחדדת עם השימוש ואיך המסרים מתדייקים. מעבר למפגש החברתי המקסים בסדנה, קיבלתי כלים נוספים לקרוא ולהעצים את התובנות  שהקלפים מעניקים לי, את האהבה והרכות שבמסרים ומעל הכל נתן לי הקורס את הדחיפה לגשת לפתיחות קלפים עם ההבנה שמה שלא אראה יעצים, יעשיר ויחזק אותי. בעיני זהו כלי פשוט ונפלא להתחבר אל עצמנו. תודה על ההיכרות עם הקלפים ועם ההדרכה המקסימה."

איריס

"דקלה יקרה! הייתה לי סדנא מרעננת וכיפית ובתור אחת שמתחילה את דרכה בתחום הרגשתי שאני מקבלת כלים נפלאים חדשים ודרכי התבוננות חדשות שבהחלט עשויים להוסיף לי ולמטופליי העתידיים! חשתי שאת מעבירה את החומר באהבה גדולה ורצון אמיתי ללמד ולהעביר את הידע שלך וזה היה תענוג גדול!! המון תודה!"

לוטם

"דקלה ערב טוב,

הסדנא היתה מדהימה. האנרגיה מלווה אותי מאז יום שישי ואני מרגישה מעט מרחפת. הקלף ששלחת הבוקר כל כך התאים להרגשה הזאת שזה היה מושלם. תודה רבה על חוויה מעצימה ומעשירה. אני מאד אשמח גם להגיע לסדנת ההמשך. תודה על הכל. שבוע קסום"

אוסנת

"אני רוצה להמליץ בחום רב על סדנת הקלפים של דקלה. הזמן עף לי. ההנחיה היתה קולחת ומרתקת, היה כיף לפגוש את הנשים היקרות שהגיעו. חזרתי מלאת אנרגיה ושמחה כשאיתי ביד חפיסת קלפי מלאכים מופלאים. משתפת בקלף המלאך השומר שלי שקבלתי בפתיחה בסדנא וריגש אותי מאוד - המלאכית אריאל. תודה דקלוש על כל מה שעובר דרכך, על התבונה והרגישות שלך לאפשר לכל זה ועוד לזרום דרכך. כמה כיף להינות מהשפע שאת מביאה באהבה."

ליאת

"הי דקלה
הייתי מאד מרוצה בסדנא היה כף ולמדתי הרבה ועזר לי לשנות את מצב רוחי. בשבת עשיתי פתיחה כבר לחברה וגם לי וכל יום אני מוציאה קלף ומקבלת ממש אנרגיות טובות. להתראות ותודה." 

 

נורית

"דקלה שלום,
תודה לך על סדנה נהדרת והיכרות עם הקלפים המקסימים. הם באמת הכי מוצלחים שפגשתי וכבר עשיתי פתיחות שמפתיעות בדיוק ובשפע המידע שהם נותנים. תודה לכולכן על מפגש נהדר ועל מה שכל אחת מכן הביאה לסדנה.
שבוע טוב ולהתראות"

 

רות

"הקורס שהשתתפתי אצל דקלה המדהימה פתח לי פתח לעולם מופלא וטוב ועזר לי המון בכלים להתמודדות יום יומית. דקלה בשלוותה, בידע ובעוצמה שלה הצליחה ליצור אצלי חיבור ועומק לקלפי המסר ולמשמעויות. ממליצה בחום."

עדי

"דקלה יקרה! שמחתי מאוד להכיר אותך. הסדנא הייתה נהדרת מלאת אנרגיה טובה. העברת אותה בצורה מעניינת מאוד עם הידע הרב שיש לך. שמחה מאוד שנחשפתי לקלפים אלו ולעוד כלי מדהים לארגז הכלים." 

מיכל

"מומלץ ביותר, סדנה חווייתית וכלי נהדר שאפשר להשתמש בו עבורכם ועבור המטופלים שלכם."

עינב

"אין עליך מקסימה, תודה על סדנא מעשירה, מעניינת ומרתקת. פתחת בפנינו עולם חדש וקסום. תודה לבנות המקסימות על אוירה כיפית תומכת ונעימה ועל האירוח החמים לענבל."

עינת

"אני רוצה לפרגן לדקלה על סדנה לפתיחת קלפים מהממת שהתקיימה אצלי היום. תודה ששיתפת אותנו אם הקסם של הקלפים. מתנה אמיתי, מומלץ מכל הלב!"

ג'ודי

"בוקר טוב דקלה,
מאוד נהניתי מהסדנה. את מעבירה את החומר בצורה ברורה ונעימה. מרגישים שאת אוהבת את מה שאת עושה ורוצה להעביר את כל הידע שקשור לסדנה הנלמדת, דבר שמעניק בטחון והבנה ללומדות וזה לא מובן מאליו. אני מאחלת לך לשנה החדשה הרבה בריאות, אור והצלחה בכל מה שאת עושה וחולמת עליו. אשמח שנשמור על קשר. שבת שלום."

שרי

לקריאת המלצות נוספות של משתתפים בסדנאות עם דקלה

לחצו כאן

קורס קלפי מסר | קלפים טיפוליים | קלפים השלכתיים

לשאלות נוספות מוזמנים לכתוב כאן:

תודה על פנייתך, הפרטים נשלחו בהצלחה!

מידע נוסף מפורט על החומר שנלמד בקורס

הנושאים המרכזיים שנעבור עליהם בקורס הם:

 • מהם קלפי המסר וכיצד הם פועלים 
  על קלפי המסר, איך הם עובדים, מהו ההבדל בינם לבין קלפי טארוט, האם הקלפים מנבאים עתידות ועוד.
   

 • הכנת המרחב והקלפים לפתיחת הקלפים 
  נלמד איך להכין את המרחב שאתם עובדים בו, את הקלפים ואת עצמכם לפתיחת הקלפים מושלמת :)
   

 • כיצד לעבוד עם הקלפים
  נעבור על כללי המפתח וטיפים לעבודה עם הקלפים, מה זה קלף קופץ, איך לתת אמון בקלפים, פתרון אתגרים שעלולים להיות במהלך הפתיחה, כלים בסיסיים לפיתוח האינטואיציה (החוש השישי), נלמד ונתרגל פתיחה של קלף בודד, פתיחות של שלושה וארבעה קלפים ועוד.
   

 • האינטראקציה במהלך פתיחת הקלפים
  המלצות לעבודה עם הקלפים כשעושים פתיחה לאדם אחר, טכניקות לפירוש של הקלפים, איך מומלץ לנסח את השאלות, התמודדות עם רגשות שעולים בפתיחה, איך להתנתק אנרגטית בסיום הפתיחה ועוד. בנוסף בקורס יהיו בקורס שתי פתיחות קלפים לדוגמה.
   

 • טכניקות עבודה עם הקלפים לפי קהלים שונים
  נלמד על הדרכים לעבוד בפריסה עבור עצמנו, עבור אחרים, במהלך טיפול, בהנחיית קבוצות, על דוכני קלפים בירידים ואירועים ועוד.
   

 • מידע בונוס נוסף
  כולל איך להתאים את סוג הקלפים לפי תחומי הפתיחות, נלמד עוד טכניקת פתיחה מתקדמת שווה ומיוחדת! ועוד.

קורס קלפי מסר

עם דקלה פאינרו