קלפי הדרכת הלב

קלפי הדרכת הלב | קלפים טיפוליים | קלפי מסר בעברית

על הקלפים

קלפי הדרכת הלב אלו קלפי מסר קסומים בעברית להתפתחות אישית ולהגשמה עצמית. הם נוצרו על מנת לסייע בחיבור פנימה, אל הדרכת הלב. אלו קלפים מסוג קלפי מסר ( Oracle Cards ), כלומר לכל אחד מהקלפים בחפיסה ישנו מסר ספציפי. המסרים של הקלפים התקבלו באמצעות הדרכה שמטרתה לסייע בהגשמה עצמית, להעלות את התדר ולהביא אור וריפוי. הקלפים פועלים על הרובד התת-מודע, ולכן הקלף שייבחר יהיה תמיד הקלף המתאים ביותר לאותו רגע ויגיע אליכם באמצעות חוק המשיכה. הקלפים האלו מהווים כלי מופלא לחיבור להדרכה הפנימית ולהגשמה העצמית.

מה כוללת הערכה

הערכה כוללת 44 קלפים וחוברת הדרכה מפורטת בה תוכלו למצוא, בנוסף לפירושי הקלפים המורחבים, גם כלים ועזרים פרקטיים המסבירים מה לעשות ואיך לפעול במצבים שונים. בנוסף להסבר המפורט, לכל קלף מותאמות גם מספר הצהרות חיוביות שיוכלו ללוות אתכם בהמשך למסר המתקבל. כל קלף מלווה בתמונה מרהיבה, שצולמה על ידי דקלה, של טבע, מקומות ואנשים שונים בארץ ובעולם ואשר מקודדת בתדרים של ריפוי, אור ואהבה.

 

למי מתאימים הקלפים

הקלפים מתאימים ככלי אישי להגשמת הפוטנציאל הגבוה עבורכם או עבור בני משפחתכם, חברים, תלמידים או מטופלים. הקלפים נפלאים גם ככלי עזר למטפלים, יועצים ומאמנים והם גם מומלצים מאוד למורים ולמנחים של סדנאות וקורסים להתפתחות אישית והגשמה עצמית. כל המידע שאתם זקוקים לו כדי לעבוד איתם מצוי בחוברת ההדרכה המצורפת לערכת הקלפים.

ההשקעה שלכם

עלות ערכת הקלפים היא 220 ש"ח ( + משלוח בארץ 20 ש"ח)

מוזמנים לצפות בסרטון הדגמה של הקלפים

אודות יוצרת הקלפים

דקלה פאינרו היא מנחת סדנאות התפתחות אישית ומטפלת הוליסטית. היא מאפשרת שחרור של חסימות ומעבירה תהליכי התפתחות, מודעות וריפוי באמצעות עבודת הקשבה רגשית, תטא הילינג, תקשור ובעזרת הכלים של האקסס בארס, קלפים, עבודה עם התת-מודע וחיבור לילד הפנימי שבתוכנו. דקלה מאמינה שכל הידע, ההשראה והפתרונות נמצאים בתוכנו, ושבאמצעות עבודת מודעות נוכל לחשוף ולהוציא לעולם את היהלום שבפנים. למידע נוסף אודות דקלה לחצו כאן.

על פיתוח הקלפים 

הקלפים הם פרי פיתוח ועבודה של מספר שנים והם נוצרו לאחר למעלה מעשור של עבודה וניסיון אישי של דקלה בעבודה עם קלפים בכלל ועם קלפי מסר בפרט, ועבודה עם כלי הקלפים עם מטופלים, חברים, תלמידים ומשתתפים בסדנאות. כל התמונות המלוות את הקלפים צולמו על ידי דקלה במקומות מרהיבים ומקודשים בארץ ובעולם ובגרפיקה הושקעה מחשבה ועבודה רבה. הערכה כוללת גם חוברת מפורטת עם הסברים וכלים נוספים להתפתחות וצמיחה. המסרים שמובאים בחפיסה הגיעו בתקשור כך שהם מתאימים למצבים רבים בחיים, ולכן הקלפים מותאמים לכל אדם שנמצא על נתיב ההתפתחות האישית הן בתחילת הדרך והן למתקדמים בדרך. הקלפים הינם כלי מופלא שיוכלו ליהנות ממנו בכל בית ובכל קליניקה ומרכז להתפתחות אישית.

לשאלות מוזמנים ליצור קשר כאן:

תודה על פנייתך,

הפרטים נשלחו בהצלחה!

המלצות על קלפי הדרכת הלב

"דקלה יקרה

תודה על ערב מדהים של מסרים והשקת הקלפים שלך.

קלפים איכותיים, מיוחדים ומדויקים עשויים ברמה גבוהה עם מסרים ממש מהלב.

גם החוברת המצורפת לקלפים נותנת הרחבה של המסר, פרשנויות נוספות

ומנטרות חיוביים להטמעה פשוט רמה גבוהה! 💯

ממליצה בחום 🔥 לכל מי שרוצה להעניק לעצמה או לחברתה מתנה 🎁 מיוחדת ומפנקת שכזו!

מתאים גם למי שמטפלת או למי שרוצה לשלוף מסרים ולקבל הכוונה מהלב 💝"

שרית

"אני עובדת עם קלפים כבר שנים להדרכה, עידוד והבנת תהליכים שעוברים עליי. קלפי הדרכת הלב של דקלה כתובים בעברית, מושקעים, ועדינים במסרים שלהם. ובהחלט כשמם כן הם. באים מהלב.

אני אוהבת לפתוח בקלפים האלה כשאני מרגישה פגיעה, רכה ורוצה להבין את הלב שלי. משתמשת בהם גם להבהרת פתיחות קלפים אחרות.

ממליצה עליהם בחום לכל מי שרוצה להבין את ליבו ולהרחיב תודעה."

איריס

"הקלפים הגיעו והם פשוט וואו! הרבה יותר יפים מאשר בתמונות, הקלפים שהוצאתי יצאו ממש מדויקים וספר ההדרכה מהמם. אני משתמשת בקלפים עם שני מטופלים וזה ממש כיף. מאוד מרוצה! מחכה כבר לפתוח קליניקה ולהשתמש בהם יותר."

דנה

"דקלה יקרה, קיבלתי את הקלפים ואני ממש חייבת לפרגן, הקלפים מקסימים! הצילומים יפים, המסרים מדויקים והחוברת הסברים לכל קלף עם עצות במה להתמקד ואלו הצהרות להצהיר.. זה פשוט מקסים ומדויק! ממליצה בחום ❤️⁦⁩⁦"

ענת

"בהצלחה דקלה, הקלפים היפים והמושקעים הערוכים בטוב טעם, בקסם, ביד אמן ובאיכות מופלאה אכן חושפים מבין חדרי הלב מסרים קסומים.

חוויתי ערב נעים ומהנה בהנחייתה נעימה של דקלה. מאד ממליצה. קלפים שנוגעים. ורכשתי גם כמתנה...."

מירי

"קלפים מדהימים, יש השקעה ומחשבה מאחורי כל קלף וקלף.

מתנה מקסימה לשנה החדשה, בהצלחה ❤️"

עינב

"היי יקירה, קיבלתי את הקלפים.
וואו, איזה קלפים יפים
אהבתי את העיצוב והצבע.
כבר קיבלתי מסר מקסים.
תודה רבה 💜"

תמי

"אני ממש ממליצה על הקלפים, על המעגל הספציפי הזה ועל כל מעשיה של דקלה. לדקלה מתנה מדהימה לעולם – ראיה צלולה לתדרים גבוהים ודרך פשוטה להעביר את המסרים העוברים דרכה.

המעגל בשבוע שעבר היה מעורר השראה, הקלפים בכל בוקר אצלנו בשולחן הסלון נפתחים ואני ממש נהנית מאיכות הקלפים והמסרים מדויקים לי מאירים לי את היום ומזכירים לי שאני בדרך הנכונה"

דנה

"הגיעו אלי הקלפים המדהימים של דקלה

קלפים ייחודיים ומקסימים,

נעשו בטוב טעם עם הרבה מחשבה

ביופי מושלם 💜

אני ממש אוהבת את דרך הכתיבה והחשיבה והמאמץ שהשקעת בקלפים לדעתי ברמה בינלאומית.

מדהימה ומקסימה אין עלייך....💜💜💜💜💜"

בת-שבע

"מהמממממת 💕

מפגש מעורר השראה 💕 קליעה בול 🎯

ממליצה בחום לפגוש את דקלה ואת הקלפים המושלמים שלה 💕."

סיגל

קלפי מסר והעצמה , קלפים טיפוליים , קלפים , קלפי מודעות , קלפים בעברית , קלפי העצמה, קלפי מודעות בעברית , קלפי אימון , קלפי התפתחות אישית , קלפים מומלצים לטיפולים,  קלפים לקליניקה, ערכת קלפים , קלפים טיפוליים למבוגרים , קלפי השראה , קלפי מסרים , קלפי הכוונה , קלפי הדרכה , קלפים מומלצים למעגלי נשים , מעגלי נשים , קלפים אימוניים , קלפים השלכתיים , קלפים למטפלים , קלפים למאמנים