top of page

עשרה מרכיבים שנדרשים כדי להגשים את החלומות שלנו במציאות


אז יש לכם חלום, איזה כיף!

סיכמתי בשבילכם כאן את עשרת המרכיבים שנדרשים למתכון של להגשים את החלום הזה במציאות שלכם,

והינה הם פה:

מרכיב 1: רעיון - השראה

הרעיון מגיע אלינו בהשראה מההדרכה האישית שלנו. הדרך הכי טובה לזהות שזה אכן רעיון שהגיע מההדרכה העליונה היא לבדוק: האם זה מרחיב לנו את הלב? האם זה משהו שהוא בעל ערך חשוב לעולם? (וגם לשמח אנשים למשל זהו ערך חשוב מאוד!) האם זהו רעיון שחוזר על עצמו במוחנו שוב ושוב? (החזרתיות הזו היא הדרך של המדריכים להביא את זה לתשומת ליבנו...)

מרכיב 2: אמונה

ברגע שיש לנו רעיון שאנחנו רוצים להגשים, הדרך היחידה שבה נוכל להבטיח את יכולת ההגשמה שלו היא באמצעות האמונה שלנו. עלינו להאמין בלב שלם שזה משהו טוב שראוי להיוולד לעולם. גם אם אנחנו לא בטוחים איך ומתי זה יתבצע, עלינו להצטייד באמונה ברעיון עצמו, להאמין בו ובחשיבות שלו. כל השאר כבר יגיע עם הדרך.

מרכיב 3: צעד – צעד

על מנת שנוכל להגשים את הרעיון שלנו ולהביא אותו למציאות, עלינו לפרק את הדרך לרכיבים ולצעדים ולהתחיל להכין תוכנית פעולה של כל הצעדים הנדרשים עבורנו. פירוק הרעיון לצעדי פעולה בשטח זו הדרך שלנו לקרקע את הרעיון שלנו ולהפוך אותו למשהו גשמי שמתגלם בחומר. רשמו את צעדי הפעולה לפי הסדר שלהם, ואם ניתן גם תכננו מתי תבצעו כל מהלך, והתחילו לנקוט בצעדים האלו...

מרכיב 4: הסוד להגשמה – חלימה בהקיץ

כן, כן, זה נשמע פחות מחובר לשטח ויותר קשור לעולם הרוח והחלומות, אבל זה בדיוק מה שנדרש מאיתנו כעת – לחלום בהקיץ. הדמיון זהו הכלי העוצמתי ביותר שיש לנו להגשמה, וכדי להאיץ את התגשמות החלום שלנו מה שנוכל לעשות הוא לפנות לנו במהלך היום מספר רגעים או דקות ופשוט לדמיין – איך נרגיש כשהרעיון הזה יתגשם בחיינו? איך חיינו ישתנו? איך חייהם של אנשים אחרים ישתנו? מי נהיה בזכות הגשמת החלום הזה? ככל שתשקיעו זמן בלדמיין את זה כבר קורה ומתגשם בחייכם, כך תוכלו לקרב את מועד התגשמות אותו הדבר במציאות שלכם. זהו מרכיב חשוב ביותר ואני ממליצה לכם בחום לעשות אותו.

מרכיב 5: פעולה

אתם כבר מכירים אותי, אני מאוד אוהבת לחבר בין הרוח לחומר, בין התאוריה ליישום שלה. אז יש לנו רעיון שאנחנו רוצים להגשים, תיכננו תוכנית עם מספר צעדי פעולה, והדבר הבא הוא להתחיל לצעוד קדימה ולנקוט בפעולות בשטח. זוהי בעיני הדרך הכי טובה לקרקע את הרעיון שלנו למציאות ולהתחיל בתהליך ההגשמה שלו.

מרכיב 6: סבלנות

ברגע שיצאנו לדרך, אנחנו כבר לא בשליטה תמיד על איך ומתי הדברים יקרו. התכנון שלנו יכול להיות מעולה, אולם כל מיני דברים שיקרו בשטח יכולים לשבש לנו את לוח הזמנים ואת התוכניות. עלינו להצטייד בהרבה סבלנות, להתאים את עצמנו למה שקורה בשטח ולהמשיך לצעוד קדימה בנחישות ובהתמדה, גם כאשר יש שינויים ושיבושים בתוכניות. וזה מביא אותנו למרכיב ה-7 שלנו...

מרכיב 7: נחישות

המרכיב הזה הוא חשוב על מנת שנהיה בטוחים שזהו אכן משהו שחשוב ובעל משמעות עבורנו. אם זה לא היה כך, אז אחרי מכשול אחד או שניים בדרך, כבר היינו מרגישים שאין לנו כל כך טעם להמשיך והיינו פורשים וממשיכים לרעיון אחר. אולם אם זהו משהו שחשוב עבורנו ושאנחנו רוצים מאוד להגשים אותו, אז עלינו להצטייד בהמון נחישות ולדעת – שלא משנה מה קורה בפועל ובשטח, אנחנו יודעים ומאמינים שזה אפשרי עבורנו וממשיכים לצעוד קדימה בבטחון. אם אתם רוצים לקבל קצת השראה לגבי נחישות אני מצרפת לכם כאן בלחיצה על הלינק סרטון השראה מעולה שמראה לאן נחישות והתמדה יכולים להוביל...

טיפ חשוב מאוד שיעזור לנו בשלב הזה הוא: לדעת מהו הלמה שלנו. עלינו לדעת ולזכור למה אנחנו רוצים להגשים את הרעיון הזה, מהו הערך שלו, ולמה חשוב לנו להוליד אותו לעולם. ברגע שיש לנו למה חזק, אז בכל רגע של משבר או היסוס, נוכל לחזור אל הלמה הזה וזה מה שיחזק אותנו ויחזיר לנו את הכוח להמשיך בהגשמה של הרעיון.

מרכיב 8: התמדה

אז יש לנו רעיון טוב שאנחנו מאמינים בו, יש לנו גם תוכנית פעולה. התחלנו לפעול עבורו, היו לנו כבר כמה מכשולים ושינויים בדרך וגילינו סבלנות ונחישות והמשכנו לצעוד אל עבר הגשמת החלום שלנו. מה שנותר כעת הוא להתמיד. ושוב ושוב להתמיד. להמשיך לצעוד עוד ועוד קדימה עד אשר נגשים את החלום שלנו :)

מרכיב 9: התזמון הנכון

בשלב הזה תוכנית הפעולה שלנו כבר מוכנה, אנחנו כבר פועלים תקופה להגשמת החלום, נתקלנו בכמה וכמה מכשולים ועמדנו בהם בגבורה, וכעת נותרו עוד מספר דברים וקצוות אחרונים שצריכים להיסגר כדי שהרעיון שלנו יתגשם במציאות. עלינו לתת למציאות להראות לנו את הקצב הנכון והמדויק עבורנו. בשלב הזה עשינו כבר את כל מה שהיה מוטל עלינו וכאן נכנס היקום לתמונה – עם כל האנשים והדברים שקשורים לרעיון שצריכים גם הם להבשיל ולהיות מוכנים. המרכיב הזה מדבר על התזמון ההנכון והמדויק, Divine timing. דעו שאם ישנם עיכובים בדרך זה כנראה בגלל זה. המשיכו לעשות את כל מה שנדרש מכם, האמינו, פעלו, ובקרוב תוכלו לחגוג את ההצלחה שלכם.

מרכיב 10: חגיגה

המרכיב הזה הוא המרכיב הכי מהנה בדרך אל הגשמת החלומות שלכם – וזהו שלב החגיגה של ההגשמה של הרעיון שלכם. אתם יכולים להשתמש במרכיב הזה גם בכל השלבים שלכם בדרך כדי לחגוג הצלחה של כל שלב ושלב, וגם כמובן לחגוג בגדול כאשר תגיעו אל ההגשמה של החלום שלכם במציאות. זוהי החותמת של היקום שמראה לכם שהצלחתם – חלמתם, האמנתם, הייתם סבלניים, נקטתם בצעדי פעולה, הייתם נחושים, התמדתם ועבדתם בשיתוף פעולה עם היקום בתזמון המדויק, וכעת הצלחתם ואתם יכולים לחגוג בגדול את ההצלחה שלכם.

אני מאחלת לכם המון בהצלחה בדרך להגשמת החלומות שלכם,

ממני ב-<3

דקלה

bottom of page